Jdi na obsah Jdi na menu
 


živá kapka krve v temném poli

 

heda-grey-rgb.jpg

pořádá
dne v úterý dne 5. listopadu 2013 od 17,00 do 20,00 hod.
přednášku MUDr. Kristýny Novotné,
předsedkyně Bechampova institutu
e-mail: kristyna.novotna@bechamp.cz
Živá kapka krve v temném poli
 Pozorování živé kapky krve je preventivně - diagnostická metoda. Jde o metodu pozorování krevních buněk a krevní plazmy, kdy na rozdíl od klasických laboratorních testů, které hodnotí počet složek v krvi, můžeme  pozorovat  kvalitu krevních buněk a posoudit jejich funkční schopnosti. Kromě buněk můžeme zjistit i děje v krevní plazmě, které při klasických laboratorních testech nejsme schopni odhalit.
 
Co lze v živé kapce krve pozorovat?
aktuální stav zdraví klienta (více na www.bechamp.cz)
 
V tomto bloku, určeném podnikatelkám projektu „Aktivní ženy Bruntálska“ a jejich partnerům představí MUDr. Novotná metodu vyšetření živé kapky v temném poli mikroskopu. Touto metodou se dají rozpoznat různé zdravotní neduhy (viz níže). Na spoustu nemocí a zdravotních ohrožení existují metody, jakým způsobem se dostat zpět do zdravého těla (např. podpora organismu při léčbě rakoviny, podpora imunitního systému, detoxikace…).  O tom všem se dovíme právě od doktorky Kristýny Novotné, která u nás nebude po prve.
 
Mikroskopické pozorování živé kapky krve může ukázat:
                        funkční stav červených krvinek
                        stupeň „zanešení” organismu toxiny
                        stav hydratace
                        poškození krvinek volnými radikály a potřebu antioxidantů
                        aterosklerotické plaky
                        bakterie, parazity, plísně (kvasinky)
                        nestrávené bílkoviny a tuky
                        hormonální dysbalanci
                        anémii
                        krystaly kyseliny močové a riziko dny
                        krystaly cholesterolu, chylomikrony
                        těžké kovy
                        špatnou cirkulaci krve a stav okysličení tkání
                        polymorfní vývoj symbiontů
                        oslabení detoxikačních funkcí organismu
                   
    
MUDr. Kristýna Novotná (1980):
 kapka-krve.jpg
Narodila se v Bílovci a mládí prožila v malé vesničce Kujavy nedaleko Fulneku. Maturita na Gymnáziu v Novém Jičíně, poté Lékařská fakulta v Hradci Králové a Vojenská lékařská akademie JEP (nyní Univerzita Obrany - FVZ). V r. 2000 na obou školách začala studovat obor všeobecné lékařství a vojenské lékařství, ty pak ukončila promocí r. 2006. Lékařskou praxi začala v Ústřední Vojenské nemocnici v Praze na interním oddělení, postupně prošla všechna další oddělení (chirurgie, ortopedie, urologie, ORL, oční klinika, neurologie, rehabilitace). Atestace (2009) v oboru Všeobecné praktické lékařství. Od r. 2006 studuje 1. školu Tradiční Čínské Medicíny - obor Fytoterapie. Toto studium ukončila v roce 2012, ale studuje dále, protože pořád je  co se učit! Pro svou lékařskou praxi si přebrala jedno čínské přísloví "Dobrý lékař je ten, který má prázdnou čekárnu, neb všichni jeho pacienti jsou zdraví.“ Pro ni je velice důležité zdraví jejích pacientů (klientů), a proto se snaží nabídnout maximum diagnostických metod (diagnostika dle tradiční čínské medicíny, klasická diagnostika, vyšetření kapky krve v temném poli) a možnosti šetrné léčby.
 
Ve čtvrtek 7. listopadu 2013 v dopoledních hodinách pak u nás paní MUDr. Kristýna Novotná zůstane a v případě zájmu provede vyšetření živé kapky krve u podnikatelek, které budou mít o vyšetření zájem. V našem regionu se tento přístroj a ani lékaři, kteří by tuto metodu používali, nevyskytují, proto je u nás vzácná a doposud stále ještě neznámá.
 
Upozornění pro podnikatelky:
Vzhledem k vytíženosti paní MUDr. Novotné se tento seminář uskuteční pouze v úterý 5. listopadu 2013, proto si, prosím, již dnes akci zapište do svých diářů. Nahlaste Vaši účast (i neúčast) minimálně 3 dny předem.
 
Děkujeme za pochopení,
                                 
                                        Dana Luňáková a Václav Meca