Jdi na obsah Jdi na menu
 


Workshop s Mgr. Zdenkou Dubovou

 

heda-grey-rgb.jpg


pořádá
v rámci projektu Aktivní ženy Bruntálska (CZ.1.04/3.4.04/76.00255)

Workshop s Mgr. Zdenkou Dubovou (Brno)

Z podnikatelky političkou, aneb začít můžeš kdykoliv...

v pátek dne 6. března 2015 od 17,00 hod. v učebně os. Heda

dub.jpgMgr. Zdeňka Dubová se věnovala podnikání v mediální sféře. Jako spolumajitelka vydavatelství se zabývala vydáváním informačně reklamních novin a časopisů. Po patnácti letech vyměnila podnikání za zaměstnání a stala se šéfredaktorkou univerzitního časopisu.

Chyběla jí však možnost uplatnit vrozenou kreativitu a zkušenosti z podnikání. To bylo významným impulzem k založení občanského sdružení Mezigenerace, jehož cílem je zkvalitňování života seniorů a podporování vzájemného porozumění napříč generacemi. http://mezigenerace.webnode.cz/

Beseda je připravena jak pro podnikatelky z našeho projektu Aktivní ženy Bruntálska, tak i pro širokou veřejnost, zejména pro lidi, kteří ztrácejí naději. Jak je patrné už z názvu workshopu, na změny v životě, jak pracovním, tak osobním, není nikdy pozdě. V současné době Zdeňka Dubová vstupuje do špičkové politiky, kde si dala za cíl ovlivnit negativní image politiky a vnést do ní větší kultivovanost.
                                                             Těšíme se na Vás, Dana Luňáková a Vašek Meca.
 

Na akci se hlaste na známých kontaktních místech:
kancelář: nám. Míru 11 Bruntál (nad Kosteleckými uzeninami – 1. patro), tel.: 603 488 553 nebo 739 651 777, Skype: Dana Luňáková, Vašek Meca, e-mail: Dana.lunakova@seznam.cz, heda.os@seznam.cz, web: www.hedaos.cz

Tento projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

logo-dotace.jpg