Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstava patchwork

1. patchworkový klub Bruntál Vás srdečně zve na výstavu své tvorby s výstižným názvem: "UŠITO S LÁSKOU", která se uskuteční v Galerii v Kapli Bruntál na Jesenické ulici ve dnech (čtvrtek) 29. ledna 2015 až (sobota) 28. března 2015. Můžete se těšit na mistrovská díla textilní tvorby, panenek, hraček, zrekonstruovaných kočárků, keramiky, která se váže k tematu a jiných doplňků, souvisejících s výstavou. Některé z výrobků si můžete na výstavě i zakoupit, popř. objednat, pokud si již déle nedokážete život bez této krásy představit.

Seznámíte se jak s klasickou patchworkovou tvorbou, tak i rustikální, country a moderní textilní tvorbou, prohlédnete si mistrovská díla jedinečných  medvědů, zvířátek a panenek textilních, jež všechny vznikly v našich kurzech, vedených špičkovými zahraničními (ale i českými) lektory.
Potěšíte se tzv. Reborny (panenkami, které vypadají jako živá miminka). I ty vznikly rovněž v našich kurzech ve Vzdělávacím středisku Dany Luňákové, s. r. o. a v o. s. Heda v Bruntále.

Slavnostní vernisáž a zahájení výstavy se všemi členkami klubu proběhne ve čtvrtek 29. ledna v 17,00 hod. (za přítomnosti médií).

Přijďte si pro neopakovatelné vjemy z lidské vymazlené práce, která dokáže pohladit po duši, poněvadž byla UŠITA S LÁSKOU.

Za 1. patchworkový klub Bruntál:

Ludmila Barotová,
Lenka Gemelová,
Jana Doležalová,
Marta Mlčochová,
Hanka Andělová,
Eva Štefancová,
Gabriela Gorbová,
Alena Bubelová,
Libuše Tranová,
Staňa Egerová,
Martina Slabá,
Svatka Toflová,
Irena Kovalčíková,
Táňa Hulínová,
Míša Ferenčíková,
Ludmila Veselá
a Dana Luňáková

logo-galerie-site-panenky-jpg.jpg

galerie.jpg