Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vernisáž meditačních obrazů

    heda-grey-rgb.jpga 1.jpg
         
                                                            

Vás zvou na
vernisáž meditačních obrazů

2.jpgakademické malířky Eleny Tomiliny (Rusko)
 ve čtvrtek dne 3. prosince  2015 v  17,00  a  19,00  hodin
v Galerii v kapli Bruntál na Jesenické ul. č. 43

3.jpg

 


s názvem: „TVOŘIVOST – SÍLA OBRAZŮ“

Akademická malířka Elena Tomilina pochází z města Lipecka v Rusku. Již 26 let ji naši občané znají jako vynikající fyzioterapeutku, lektorku ozdravných kurzů na všechny neduhy světa. Do nich zařazuje úspěšně i meditační kreslení na uvolnění organizmu a nápravu očí pomocí barev a vjemů z nich. Je spoluautorkou několika knih Borise Tichanovského, píše do ezoterických časopisů a jiných periodik jak v ČR, tak i v SR a Rusku, vystupuje v různých médiích, diváci ji znají z televizních obrazovek, objevila se v dokumentárním filmu „Zlepšení rodin na Bruntálsku“ a v posledních dvou letech jsme ji mohli zažít na několika kurzech Školy Eleny Tomiliny (www.skolazdravi.eu) u nás v regionu, dokonce i v našem městě.  

Nyní jsme se dočkali také výstavy ezoterického díla – meditačních ozdravných obrazů akademické malířky Eleny Tomiliny s názvem „Tvořivost – síla obrazů“. Vernisáž proběhne ve čtvrtek 3. prosince 2015 v 17,00 a v 19,00 hodin vzhledem k množství lidí, kteří se chtějí přijet na zahájení výstavy podívat. Pozván je i zástupce ruského velvyslanectví v ČR, svou účast přislíbil i Mark Dzirasa a spousty příznivců této charizmatické a skromné umělkyně. Právě proto jsme museli z kapacitních důvodů Galerie v kapli stanovit dva časy vernisáže.

4.jpgNa vernisáž dorazí i Karel Richard Marinov, který celý večer bude svým meditačním zpěvem vernisáž provázet. Také on není pro obyvatele Bruntálska neznámým pojmem. Nejen že se narodil v Krnově, ale především jsme měli možnost jej v našem městě zažít. Proběhla zde prezentace a ojedinělý kurz na intuitivní zpěv a jeho léčebné účinky (více na www.krmarinov.cz).

 


Následující víkend po vernisáži jsme pak s paní Elenou Tomilinou pro zájemce (nejen z našeho regionu, ale i celé ČR a SR) uspořádali docházkový kurz s názvem „Harmonizace fyzické a psychické pohody  (viz: http://www.danalunakova.cz/clanky/harmonizace-fyzicke-a-psychicke-pohody.html), založený na principech čchi-kung.

5.jpg

Děkujeme majiteli Galerie v kapli Bruntálu panu Ing. Aloisovi  Novotnému, že budou mít naši občané i hosté v městě Bruntálu shlédnout další ze série povedených výstav, které se vryjí hluboko do srdcí návštěvníků. Za o. s. Heda Dana Luňáková

Informac k vernisáži:
Dana Luňáková, Domov s pečovatelskou službou, Okružní 20, 792 01 Bruntál, tel.: 603 488 553, Skype a FB: Dana Luňáková, mejl: dana.lunakova@seznam.cz, web: www.danalunakova.cz nebo www.hedaos.cz.

 

Ubytování: