Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vaření s Marcelem

 

heda-grey-rgb.jpg

                                       o. s. Heda Bruntál                                        
pořádá

WS bezlepkového vaření Školy diagnostiky Marcela Černocha 
     v Mezině 76 (u Bruntálu)

                       v sobotu 8. listopadu 2014 od 9,00 hod.      

           1.jpg

Vaření s Marcelem není určeno jen celiatikům, ale i „normální zdravé“ populaci, která se chce starat o zdraví své a zdraví svých blízkých. Bezlepkové pokrmy a pokrmy tzv. „zdravé výživy“ nemusí být nutně drahé až předražené, když víme, jak na to. Spoustu zdravotních problémů jsme schopni změnit svými správnými stravovacími návyky a změnou stravy, která nemusí být nutně drastická a nechutná.  

Co budete potřebovat? Zástěru na vaření, pohodlný oděv a domácí obuv.  Vařit a péct budeme  na  kachlových kamnech, na indukčních plotýnkách, v elektrických troubách s příjemnými lidmi v přátelské atmosféře (jinak to v našich kurzech nikdy ani není!)

Cena za tento sobotní kurz vaření s Marcelem a jeho přednáškami  je částečně dotovaná z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR z projektu Aktivní ženy Bruntálska (CZ. 1.04/3.4.04/76.00255). V ceně 550,-- Kč pro zájemce budou zahrnuty suroviny na vaření a veškeré jídlo i pití. WS bude realizován pouze v případě, že se jej zúčastní minimálně 10 zájemců.

Prosíme zájemce, hlaste se na známých kontaktních místech:
Dana Luňáková, nám. Míru 11 – 792 01 Bruntál, tel.: 603 488 553, Skype a FB : Dana Luňáková nebo Václav Meca, mejl: dana.lunakova@seznam.cz, heda.os@seznam.cz, web: www.hedaos.cz.

                                     2.jpgTěšíme se na setkání s Vámi, Marcel, Dana a Vašek
                                                                  

Tento projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím 
 Operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR

logo-dotace.jpg