Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tomilina Kurzovní

                               Dana Luňáková - o. s. Heda Bruntál  ve spolupráci                                          se Školou zdraví Eleny Tomiliny
                                                  pořádá speciální kurz
                       „Cesta k udržení zdraví a dlouhověkosti“
                           s lektorkou Elenou Tomilinou (Rusko)

                        od neděle 25. října 2015 do pátku 30. října 2015
(budete chybět v práci jen 4 pracovní dny! – 1 den státní svátek!)
         Paní Elena Tomilina (Lipeck – Rusko) do České republiky pravidelně přijíždí a pořádá své originální a ojedinělé kurzy již 26 let.  Je spoluautorkou knížek Ing. Borise Tichanovského, úspěšná léčitelka, chiropraktička, psycholožka a akademická malířka s obrovským rozsahem znalostí a vědomostí, které předává půl roku účastníkům v naší vlasti a půl roku účastníkům v Rusku. Neustále do svých kurzů kromě klasického a léty osvědčeného programu, který už znají desetitisíce zejména žen (ale i mužů), navštěvující mnohdy pravidelně její kurzy, zařazuje nové a nové poznatky a prvky, kterými pak pomáhá lidem nejen při fyzických problémech, ale i při narušené psychice, hledání smyslu života, partnerských a sexuálních vztazích, v rodičovských otázkách a v celkovém uvolnění a zklidnění moderního, hektického života a celkové rovnováze. Připravili jsme pro Vás zcela speciální kurz v hotelu Kurzovní (nejvýše položený hotel v ČR) pod vrcholem Jeseníků – Pradědem určený pro ženy a muže jakéhokoliv věku a pohyblivosti, mající rádi aktivně-relaxační pobyt, směřující k obnovení a upevnění vlastního zdraví.
Program kurzu:k.jpg
1. Komplex fyzických cvičení na páteř a klouby (ranní rozcvička venku)
2. Speciální Taoská omlazující masáž s ozdravnými zvuky
3. Umění správného dýchání - dechové techniky na ozdravení celého těla
4. Program pro přirozené zlepšení zraku, zejména cviky v přírodě a jinými technikami s názvem: Zbavte se brýlí!
5. Jívový pás, Letící drak - stimulace vnitřních orgánů k posílení výroby hormonů, zbavení se tukové tkáně v oblasti břicha a zpevnění páteře.
6. Komplex sexuální Gunfu – proměna sexuální energie v energii životní síly, vyrovnávání ženské a mužské energie a intimní gymnastika pro obě pohlaví
7. Unikátní ozdravný komplex Taj-czy - Čchi-kung -  20 kroků: Dynamická meditace, nabírání a rozdělování energie (skvělý ozdravný prostředek, který napomáhá stabilizaci energetické rovnováhy a k pročištění energetických kanálů).
8. Komplex změny stavu šlach, vazů a svalů formující postavu pomocí speciálního dechového cvičení
9. 8 kousků brokátů - působí na zlepšení pohyblivosti a uvolnění, odlehčuje průchod energie v těle
10. Hra 5 zvířat – nejstarší ozdravný komplex vnitřního Tai-czy, který slouží i k prevenci chorob a jejich léčbě, zlepšuje zdraví a prodlužuje lidský život.
11. Různé relaxační masáže ve dvojicích

(Vzhledem k rozsahu výše uvedených komplexů budou tyto střídavě používány na kurzu dle úvahy lektorky a budou přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu, prostředí a klimatických podmínek).
• zahájení   kurzu je  v neděli 25. 10. 2015 v 17.00 hodin (stravování začíná  večeří od 19.00h),
• ukončení kurzu je  v pátek   30. 10. 2015 ve 13.00 hodin (stravování končí  obědem ve 13.00h),
• v rámci kurzu si můžete domluvit s paní Elenou Tomilinou osobní ozdravnou masáž. Cena masáže cca 30min. činí 350,- Kč a není zahrnuta v ceně kurzu. Ozdravné masáže s chiropraktickými a taoskými vibračními technikami  a konzultace bude paní Elena Tomilina poskytovat přímo dle dohody nebo dle objednávky u paní Dany Luňákové.
• kurz je veden v českém jazyce.
• Časový rozvrh kurzu :
  v 8,00 hod. ranní rozcvička na páteř a klouby
v 9,00 hod. snídaně
 10,00 – 13,00 aktivní, dopolední program
 13,00 hod. – oběd, po té volný program k relaxaci, prozkoumávání Jeseníků, wellness v hotelu, odpočinek atp.
 18,00 – 19,00 hod. aktivní blok před večeří
 19,00 hod. – večeře
 20,00 hod. – večerní program

Co budete potřebovat?
Pohodlný sportovní oděv a obuv (pevnou, je možné, že v říjnu bude na vrcholcích již sníh, ale je také možné, že v případě inverze budeme v nádherném babím létě s 20 až 25 st. C! a mraky v údolích pod námi), domácí obuv do tělocvičny na koberec, teplou mikinu, bundu, čepici, rukavice, šátek nebo šálu, karimatku, osušku na masáže a do Wellness, případně župan na toulání se po hotelu, psací potřeby, notes, nordwalking hole (máte-li), knihu, láhev na pití..... Voda s citronem nám bude po celé dny k dispozici, ostatní nápoje si můžete zakoupit v restauraci nebo recepci hotelu.

Pokyny pro účastníky:
Na vrcholky Jeseníků do našeho hotelu Kurzovní se dostanete následujícím způsobem: Dojedete do Karlovy Studánky k závoře na parkovišti Hvězda, která odděluje vjezd z parkoviště na Ovčárnu a výš. Pokud jste vlastním autem a budete chtít zajistit parkování přímo pod vrcholem Jeseníků u hotelu Kurzovní, pak mi nahlásíte SPZ Vašeho auta, Vaše jméno a dostanete povolení k výjezdu za 50,-- Kč parkovného na auto a noc. Na celý pobyt si nachystejte na parkování před hotelem 250,-- Kč.
Kdo přijedete autobusem, na vrchol k hotelu se dostanete tzv. „kyvadlem“, které vyjíždí na Ovčárnu vždy v každou celou hodinu, stejně jako Vy, kteří přijedete autem a budete mít povolení k výjezdu. Pak se zařadíte do řady před závoru a s povolenkou vyjedete až k hotelu (stále rovno po hlavní silnici). Začněte vyjíždět od 14,00 hod. (14,00, 15,00 a 16,00 hodin). Pak se ubytujete, v 17,00 hod. začínáme.
Pokud budete opouštět vrcholky a sjedete na parkoviště Hvězdu Karlova Studánka, pak se nachystejte na odjezd od vrchní závory vždy v každou půlhodinu.

Hotel Kurzovní nabízí svým hostům:
Wellness odpočinek ve finské, parní a infra sauně, vířivku – pro náš kurz vše se slevou 30% (ceník si prohlédněte na webu hotelu: www.kurzovni.eu). Posilovnu máme v každou denní hodinu zcela zdarma, stejně jako wifi, na ni se můžete napojit v restauraci a v renovovaném křídle hotelu. Signál na veškeré operátory je po celé ploše hotelu dostupný.

Budeme mít k dispozici rovněž horská kola, nové koloběžky, tenisové rakety, nordwalking hole na venkovní sporty a vycházky za stejných podmínek, jako wellness (30% sleva). Na vnitřní sporty (stolní tenis, míče, atp.), máme k dispozici všechny pomůcky od hotelu zdarma.

Na hotelu jsou pokoje o 2., 3. a 5ti lůžcích včetně apartmánů. Na všech pokojích je vlastní sociální zařízení, na většině pokojů jsou balkony. Pro náš kurz bude vyčleněno max. 40 lůžek, neboť v námi stanovenou dobu bude v celé ČR st. svátek (28. 10. 2015) a to bude hotel maximálně vytížen, proto se neváhejte hlásit v dostatečném předstihu, abyste se v případě Vašeho vážného zájmu na tento kurz dostali.

Dobrá zpráva pro pejskaře: Pokud máte „vychovaného“ pejska, máte možnost se od něj neodloučit a vzít si ho zcela zdarma s sebou (milá pozornost hotelu!).

Kolik Vás bude tento ozdravný pobyt stát?
nocleh v hotelu se snídaní: 300,-- Kč, oběd: 85,-- Kč a večeře: 75,-- Kč. Tzn. 460,-- Kč celkem na den + lektorné
Cena celého pobytu s lektorným:  5900,- Kč + parkovné (přijedete-li autem)

k2.jpgPokud Vás naše nabídka zaujala a máte zájem o tento pobyt, pak si řekněte/napište o přihlášku, vyplňte co nejdříve, ať máte jistotu, že se do kurzu vejdete. Po úhradě zálohy ve výši 2000,- Kč budete závazně přihlášeni a můžete se těšit na Váš další úžasný zážitek v krásném prostředí mezi milými, podobně smýšlejícími lidmi, jakými jste Vy. Spojíte si tak odpočinek s relaxem a hlavně: S něčím, co prospěje Vašemu tělu i duši.

Těšíme se na setkání s Vámi, Elena Tomilina, Dana Luňáková a Leoš Lacina.

 

2.kurzovni-barva-25.-30.10.2015-v.jpg