Jdi na obsah Jdi na menu
 


Těhotenská rovnice

heda-grey-rgb.jpg

 

HEDA, o. s. v Bruntále
vás zve na přednášku spojenou s praktickým prožitkem
alternativního diagnostika a etikoterapeuta Marka Ščotky

TĚHOTENSKÁ ROVNICE
V DĚLOZE ZAČÍNÁ NÁŠ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH. JAKÝ BUDE?


Pondělí 23. 3. 2015sc.jpg
17:00 – 20:00 hod.

HEDA o. s.

v kongresovém sále firmy hmf estate s. r. o. na ul. Dr. E. Beneše 21 v Bruntále,                             3. patro (pod poštou - bývalý ARS)

www.hedaos.cz  | www.danalunakova.cz

Lektor: Marek Ščotka
tel.: (+420) 608 808 664
www.masernanadlani.cz

 


Těhotenská rovnice rozkrývá, jak se do našeho života přenesl a jak nás ovlivnil životní příběh maminky od jejího narození do našeho početí. Které z jejích věcí musíme prožívat na vlastní kůži a proč? Kdy přijdou? Jaké budou? Co s nimi můžeme dělat? Jak pozitivně využít rodové prokletí a osudy předků? Jak se sami nebo spolu s partnery „vyčistit od prokletí“ dříve před početím vlastních dětí? Jak je možné vědět dopředu, jak bude probíhat dané těhotenství a následně porod, jaké budou jeho kritické momenty a kdy přijdou, v jaké náladě bude směna doktorů apod.? Jak se dá s kritickými momenty pracovat už dopředu a zmírnit příp. neutralizovat jejich závažnost? Jak si ověřit, zda se vám dílo povedlo? Jak se dozvědět skutečné příčiny, proč jste zrovna dnes nemocní nebo proč se vám to a to stalo zrovna dnes nebo tehdy?

 

Přihlašujte se na známých kontaktních místech projektu – osobně  v kanceláři na náměstí Míru 11 v Bruntále, telefonicky na číslech 603 488 553 nebo 739 651 777 nebo skypem Dana Luňáková, Vašek Meca | E-mail: dana.lunakova@seznam.cz nebo heda.os@seznam.cz.


Tento projekt je financován z prostředků  ESF  prostřednictvím  Operačního  programu  lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

logo-dotace.jpg