Jdi na obsah Jdi na menu
 


Škola diagnostiky Marcela Černocha 13. 4. 2014

 

heda-grey-rgb.jpg

pořádá
v rámci projektu ESF „Aktivní ženy Bruntálska“marcel.jpg
(CZ.1.04/3.4.04/76.00255)

Diagnostiku Marcela Černocha

 v neděli dne 13. dubna 2014 od 9,00 do 15,00 hod.  
(s polední pauzou na oběd)


- Podrobně se budeme zabývat vazbami a vztahy mezi orgány hmotnými i nehmotnými (například mezi mandlemi a pohlavními orgány, kdy jedno posiluje druhé či při odstranění jednoho, můžeme očekávat oslabení v orgánu druhém. … a jaké???).
- Pochopíme i anatomii (orgány versus tkáně, zuby, nehty, vlasy,  klouby, obratle…).
- Další zajímavou látkou bude vliv prostředí, potravin a kosmických fenoménů, jejich pochopení a využití k vlastnímu užitku.
- Dotkneme se výroby přírodních léčiv a začneme tím nejjednodušším – výroba acylpyrínu, mastí na karpální tunely, nápojů i potravin na doplnění železa a prokrvení, taktéž na podporu lymfatického systému a dobrého trávení.
- Pochopíme, kdy se náš mozek stává přítelem a kdy zase nepřítelem. Naučíme se něco o nás samých. Pokud tuto teorii pochopíme, staneme se strůjci svého zdraví -  není totiž nemocného a ani zdravého člověka, neboť se všichni pohybujeme v pomyslných mezích něčeho uprostřed. Záleží pouze na tom, kam si to naším myšlením a počínáním namíříme. Všichni jsme dětmi štěstí a lásky, jen si to musíme uvědomovat tehdy, kdy to zrovna tak necítíme.
- Podstatnou vazbou je naše predispozice, kde se pohybujeme v určité předpokládané nebo předdefinované akci.
- V zjednodušené verzi se můžeme podívat na naší „knihu  osudu“  v podobě řeči čísel, neboli nauky „KIGAKU" a zároveň numerologie.
- No a co jídlo? Dnes se budeme bavit spíše jen obecně (něco se však naučíme) a sestavíme jídelníček „zdravého člověka“- i když takový snad ani není… :-)
- Vyjde-li nám čas, vyrobíme si bylinkové mýdlo 

Info a přihlášky: V kanceláři na nám. Míru 11 v Bruntále, případně telefonem 603 488 553, 739 651 777, Skype: Dana Luňáková, Vašek Meca, e-mail: dana.lunakova@seznam.cz, heda.os@seznam.cz, web: www.hedaos.cz
Tento projekt je financován  z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR
 

logo-dotace.jpg