Jdi na obsah Jdi na menu
 


Škola diagnostiky Marcela Černocha 13. 3. 2014

 

heda-grey-rgb.jpg 

Občanské sdružení Heda a Vzdělávací středisko Dany Luňákové s. r. o.
pořádají
ve čtvrtek 13. března 2014 od 15,00 hodin
ve Vzdělávacím středisku Dany Luňákové na nám. Míru 11

                                         celodenní úvodní cyklus                                        

 Školy diagnostiky Marcela Černocha 2014/15

Tento projekt je určen pro podnikatelky, které jsou účastny v projektu ESF "Aktivní ženy Bruntálska", ale i širokou veřejnost. Je určen pro všechny ty, kteří chtějí pracovat na zlepšení životního stylu, na upevnění svého zdraví, zdraví a pohody rodiny, pro ty, kteří mají chuť růst, vyvíjet se a nestagnovat v dnešní uspěchané a složité době. Je určen pro všechny, kteří touží po návratu k přírodě, k sebepoznání a upevnění zdraví.

Škola diagnostiky - nultá část je zcela hrazena z prostředků ESF v rámci projektu "Aktivní ženy Bruntálska".

Maximální počet účastníků: 25 osob
Zda budete mezi vyvolenými, které Marcel Černoch zasvětí do tajů diagnostiky a jiných, souvisejících záhad - to záleží jen na rychlosti Vašich přihlášek.

O čem tento cyklus je?
Marcel Černoch se již několik let zabývá diagnostikou, čtením z tváře, numerologií, zdravou přípravou pokrmů, bylinkami atp. Po cca roční přestávce se s ním opět v Bruntále budeme setkávat a opět navážeme na předchozí úspěšná setkávání se v našem městě. 
                  Dana Luňáková

Pojďte s námi do školy……..

Na tento a příští rok jsme naplánovali další „školu diagnostiky“. Pokud jste zastánci zdravého životního stylu, nebo si přejete obohatit své vědomosti pro svou profesi (maséři, kosmetičky, kadeřnice…) a nebo se chcete jen něco nového naučit, pak je tato škola určena právě vám. Jedná se o šestidílný víkendový cyklus. Na každém víkendu probereme jednu část z okruhu pěti prvků a párových orgánů. Vždy se naučíme něco z diagnostiky (čtení z obličeje a celého těla), anatomie a vlivů psychiky, vlivů vesmíru, numerologie, fytoterapie, vitamínologie, sklerologie, irisdiagnostiky. Naučíme se připravovat domácí přírodní produkty, sestavovat jídelníčky ke speciálním situacím, něco si sami uvaříme, pokud příroda dovolí, pak i některé bylinky a plody natrháme, vyrobíme léčebná vína a šťávy, pohladíme se po duši….. Příroda je laskavá a moudrá máma, a to víc než si umíme vůbec představit. Vím, že je to málo času pro tolik informací, ale věřte, že to pro začátek bude stačit… Naučíme se hledat zdraví a udržet si jej. Budeme zasvěceni do tajů automasáží a autoodblokování. Pokud se Vám Zdá tato nabídka lákavá-vezměte své blízké, přátele, kamarády a pojeďte se s námi společně obohatit o nové zkušenosti.
Doporučujeme včasnou rezervaci místa, neboť jsme omezeni stropem počtu účastníků. První zahajující lekce Vám napoví, zda chcete celý cyklus absolvovat, nebo ne.

Těšíme se na osobní setkání s Vámi   Dana,  Marcel  a  spol.

 
Začínáme tedy úvodní lekcí ve čtvrtek 13. března 2014 od 15,00 hod.

Co se naučíme?
V úvodním díle se budeme podrobně zabývat vazbami a vztahy mezi orgány hmotnými i nehmotnými (například mezi mandlemi a pohlavními orgány, kdy jedno posiluje druhé či při odstranění jednoho, můžeme očekávat oslabení v orgánu druhém. … a jaké???), stejně tak pochopíme i anatomii (orgány versus tkáně, zuby, nehty, vlasy, klouby, obratle…).

Další zajímavou látkou bude vliv prostředí, potravin a kosmických fenoménů, jejich pochopení a využití k vlastnímu užitku. Budeme se zabývat výrobou přírodních léčiv a začneme tím nejjednodušším – výroba acylpyrínu, mastí na karpální tunely, nápojů a potravin na doplnění železa a prokrvení, taktéž na podporu lymfatického systému a dobrého trávení. Pokud vyjde čas, vyrobíme si bylinkové mýdlo a …

Dále nás čeká pochopení ve smyslu mozek náš (ne)přítel. Tady se zase naučíme něco o nás samých, kdy (při pochopení) můžeme být strůjci svého zdraví… Sami mi jistě dáte za pravdu, když budu tvrdit, že není nemocného, ale ani zdravého člověka. Všichni se jaksi pohybujeme v nějakých pomyslných mezích něčeho uprostřed a velmi záleží na tom, kde si to naším myšlením a počínáním namíříme. Všichni jsme dětmi štěstí a lásky, jen si to neumíme uvědomit tehdy, kdy to zrovna necítíme…

Další podstatnou vazbou je naše predispozice od přírody (boha, chcete-li), kdy můžeme i nemusíme…Vše se děje v nějaké předpokládané nebo předdefinované akci. V zjednodušené verzi se můžeme podívat na naší „knihu osudu“  v podobě řeči čísel, neboli nauky „KIGAKU" a zároveň numerologie. marcel.jpg
No a co jídlo? V prvním díle se budeme bavit spíše jen obecně (něco se však naučíme) a sestavíme jídelníček „zdravého člověka“- vím, takový není… :-) …..a  další……
                                                              S úctou Marcel

Zájemci, hlaste se na známých kontaktních místech:

Kancelář: nám. Míru 11 – Bruntál, tel: 603 488 553,                                     

Skype: Dana Luňáková, Václav Meca,
e-mail: dana.lunakova@seznam.cz, heda.os@seznam.cz,                web:www.danalunakova.cz, www.hedaos.cz

logo-dotace.jpg