Jdi na obsah Jdi na menu
 


seminář numerologa Ing. Milana Walka

 n2.jpg

n1.jpgheda-grey-rgb.jpg

pořádá

v kongresovém salonku fy Opal - Havlik na tř. Dr.  E. Beneše v jediném termínu,
a to v úterý dne 21. října 2014
 od 17: 00 hod. v rámci projektu „Aktivní ženy Bruntálska“ (CZ.1.04/3.4.04/76.00255)


                         seminář numerologa Ing. Milana Walka
na téma:
1/ Význam čísel v životě člověka
2/ Vhodná období pro realizaci podnikatelských aktivit
3/ Role názvu firmy, aktivity vedoucí k prosperitě
Ing. Milan Walek k nám do Bruntálu přijede po několikaleté přestávce, kdy účastníky  úspěšně vedl v seriálu školy numerologie o významu čísel v našem životě (data narození, adresy a čísla našich obydlí, nástupy do zaměstnání, vhodná data pro sňatky, zdravotní zákroky, důležitá jednání, jména, které dáváme svým potomkům  a které máme my sami (a jak nám ovlivňují naše životy) atp. Současně pan Walek svým životním  moudrem a nadhledem mění naše životy k lepšímu. Jedna z posledních akcí v našem projektu – nenechte si ujít tento seminář, který se Vám navždy vryje do paměti, stejně jako všem účastníkům, kterým pan Walek před Vámi změnil život. A o to nám přece jde.                   
 

Zájemci, hlaste se na známých kontaktních místech – limitovaný počet účastníků! Záleží na rychlosti Vašich přihlášek: Kancelář na nám. Míru 11 v Bruntále, tel.: 603 488 553 a 739 651 777, Skype: Dana Luňáková a Vašek Meca, e-mail: dana.lunakova@seznam.cz nebo heda.os@seznam.cz, více na webu: www.hedaos.cz

Tento projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

logo-dotace.jpg