Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŠD II.

          

heda-grey-rgb.jpg     

pořádá

v sobotu 12. července 2014 od 9,00 hod. do 15,00 hod.  

v o. s. Heda na nám. Míru 11, Bruntál                     
                                                                                          

Školy diagnostiky – 2. lekce Marcela Černocha 2014/15

Zájemci, hlaste se na známých kontaktních místech:
Kancelář: nám. Míru 11 – Bruntál, tel: 603 488 553, Skype: Dana Luňáková, Václav Meca,
e-mail: dana.lunakova@seznam.cz, heda.os@seznam.cz, web:www.danalunakova.cz, www.hedaos.cz

O čem tento cyklus je?
Marcel Černoch se již několik let zabývá diagnostikou, čtením z tváře, numerologií, zdravou přípravou pokrmů, bylinkami atp. Po delší pauze se za námi do Bruntálu opět vrátil, a to s jeho Školou diagnostiky. Nyní, v neděli 12. července 2014 budeme pokračovat v poznávání nejen sama sebe, ale i druhých.               

Pojďte s námi do školy, pokračujeme……..
Na tento a příští rok jsme naplánovali další „školu diagnostiky“. Pokud jste zastánci zdravého životního stylu, nebo si přejete obohatit své vědomosti pro svou profesi (maséři, kosmetičky, kadeřnice…) a nebo se chcete jen něco nového naučit, pak je tato škola určena právě vám. Jedná se o šestidílný víkendový cyklus. Na každém víkendu probereme jednu část z okruhu pěti prvků a párových orgánů. Vždy se naučíme něco z diagnostiky (čtení z obličeje a celého těla), anatomie a vlivů psychiky, vlivů vesmíru, numerologie, fytoterapie, vitamínologie, sklerologie, irisdiagnostiky. Naučíme se připravovat domácí přírodní produkty, sestavovat jídelníčky ke speciálním situacím, něco si sami uvaříme, pokud příroda dovolí, pak i některé bylinky a plody natrháme, vyrobíme léčebná vína a šťávy, pohladíme se po duši….. Příroda je laskavá a moudrá máma, a to víc než si umíme vůbec představit. Vím, že je to málo času pro tolik informací, ale věřte, že to pro začátek bude stačit… Naučíme se hledat zdraví a udržet si jej. Budeme zasvěceni do tajů automasáží a autoodblokování. Pokud se Vám Zdá tato nabídka lákavá-vezměte své blízké, přátele, kamarády a pojďte se s námi společně obohatit o nové zkušenosti.
Doporučujeme včasnou rezervaci místa, neboť jsme omezeni stropem počtu účastníků. První zahajující lekce Vám napoví, zda chcete celý cyklus absolvovat, nebo ne.
 

Co se naučíme?
I nadále se budeme podrobně zabývat vazbami a vztahy mezi orgány hmotnými i nehmotnými marcel.jpg(například mezi mandlemi a pohlavními orgány, kdy jedno posiluje druhé či při odstranění jednoho, můžeme očekávat oslabení v orgánu druhém… a jaké???), stejně tak pochopíme i anatomii (orgány versus tkáně, zuby, nehty, vlasy, klouby, obratle…).

Další zajímavou látkou bude vliv prostředí, potravin a kosmických fenoménů, jejich pochopení a využití k vlastnímu užitku. Budeme se zabývat výrobou přírodních léčiv a začneme tím nejjednodušším – výroba acylpyrínu, mastí na karpální tunely, nápojů a potravin na doplnění železa a prokrvení, taktéž na podporu lymfatického systému a dobrého trávení. Pokud vyjde čas, vyrobíme si bylinkové mýdlo a ….

…. čeká nás pochopení ve smyslu mozek náš (ne)přítel. Tady se zase naučíme něco o nás samých, kdy (při pochopení) můžeme být strůjci svého zdraví… Sami mi jistě dáte za pravdu, když budu tvrdit, že není nemocného, ale ani zdravého člověka. Všichni se jaksi pohybujeme v nějakých pomyslných mezích něčeho uprostřed a velmi záleží na tom, kde si to naším myšlením s počínáním namíříme. Všichni jsme dětmi štěstí a lásky, jen si to neumíme uvědomit tehdy, kdy to zrovna necítíme…

Další podstatnou vazbou je naše predispozice od přírody (boha, chcete-li), kdy můžeme i nemusíme…Vše se děje v nějaké předpokládané nebo předdefinované akci. V zjednodušené verzi se můžeme podívat na naší „knihu osudu“ v podobě řeči čísel, neboli nauky „KIGAKU" a zároveň numerologie.

Cena Školy diagnostiky II. je 800,-- Kč. Obsahuje lektorné, pitný režim, občerstvení, nutné režie. Prosím, jste-li vážný zájemce/kyně, kontaktujte nás obratem. Akce se bude konat v případě, že bude obsazeno minimálně 10 míst, zatím stále ještě plně nezadáno.

No a co jídlo? Čím dál víc z Vás se snaží jíst zdravě a uvědomuje si zákeřnost dnešního trhu. Pro zájemce uspořádáme (bezprostředně po týdnu s Elenou Tomilnou) na Rejvízu v penzionu Na Teřívku BEZLEPKOVÉ VAŘENÍ S MARCELEM ČERNOCHEM ve dnech 11. a 12. října 2014.

                                                  S úctou Marcel, Dana a Váša