Jdi na obsah Jdi na menu
 


Renata Herber - léčení vodou

 voda1.jpg
kneipp.jpg

heda-grey-rgb.jpg

pořádá
v sobotu dne 9. února 2013 od 9,00 hod.
v Mezině 76
(v budově i na zahradě)

Kurz sebeléčení s Renatou Herber – tentokrát na téma:

Léčení vodou dle pátera S. Kneippa
Páter Sebastian Kneipp žil v letech 1821 - 1897. Byl především bavorský katolický farář, který poznal léčebnou sílu vody. Jeho metoda se dochovala dodnes a také v dnešní době     je velice účinná a hlavně léčebná. Její velkou předností je, že tato metoda nestojí „ani korunu" a každý ve své domácnosti ji může sám bez pomoci druhého aplikovat.
Trápí vás studené nohy, bolesti kloubů, bolesti hlavy, únava, oslabená imunita, časté nachlazení, obezita, špatné trávení, křečové žíly, neplodnost, ischias, cukrovka, kožní problémy, alergie, vysoký a nízký krevní tlak, atrofie svalstva apod? To je známka toho,        že vaše tělo je z nějaké příčiny zchoulostivělé!! Naučíme vás, jak si pomoci kneippovou metodou tyto problémy odstranit a navíc si vybudovat silné a aktivní tělo, které  je otužilé    a připraveno zdolávat nástrahy nemocí. Metoda je proveditelná kdekoliv (doma, v hotelu,    v přírodě). Jako prevenci přináší radost ze života, protože povzbuzuje i vaši psychiku. Odstraňuje nespavost, neurózu, splíny, deprese a napětí. Po aplikaci se cítíte plni elánu        a síly, máte dobrou náladu, novou chuť do života. K tomu všemu potřebujete jenom vodu, koupelnu, hadici na zahradě nebo potok.
Poznejte prastarou sílu vody a nechte se zavést do nauky pátera Kneippa, který před sto lety léčil celou Evropu! Na semináři dostanete knihu Pramen života Renaty Herber, inspirovanou  páterem Kneippem s věnováním autorky.

vana_only_net.jpg

7878-uprava-net.jpg

Renata Herber znovu oživila 100 let starou velmi úspěšnou léčebnou metodu – léčení vodou. Kurz pojednává o jednotlivých aplikacích vody: Otužování, koupele, polévání, napařování, obklady  a zábaly v domácím prostředí. Dozvíte se o použití vody na jednotlivé konkrétní onemocnění jak v teorii, tak i v praxi.
Co budete potřebovat?
Plavky, osušky, župan, gumové boty do vody a sněhu (crosky), pohodlné oblečení, psací potřeby a zápisník na poznámky.
Co od nás dostáváte?
Lektorné, drobné občerstvení, pití a oběd

Lektorka: Renata Herber (nar. 1962 v Krnově – www.renataherber.cz) je autorkou úspěšných knih, m.j. Poselství Tarotu, Poselství run  a Poselství kostky. Publikuje články     o zdravém způsobu života, ezoterice a hermetizmu, přednáší              na ezoterických festivalech, vystupuje v rozhlase a v televizi, taktéž v minulosti vystupovala v pořadu Volejte věštce. Vede poradnu            v oblasti léčení potravinami, snižování nadváhy a bylinné  i regresní terapie. Přispívá do časopisů Regenerace a Spirit. Vydala vlastní sadu tarotových karet.


Cena kurzu částečně dotovaná z projektu ESF „Aktivní ženy Bruntálska“

1.250,-- Kč/osobu

Zájemci hlaste se na známých kontaktech nebo osobně v kanceláři o. s. HEDA na náměstí Míru 11 Bruntál nejpozději do 5. 2. 2013 nebo na: Tel.: 603 488 553, 739 651 777, e-mail: dana.lunakova@seznam.czheda.os@seznam.cz, Skype a FB: Dana Luňáková, Vašek Meca, web: www.danalunakova.cz, www.hedaos.cz, IČ: 22 88 39 16

Tento projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje
a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

  logo-dotace.jpg