Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reborny 17. 10. 2015

heda-grey-rgb.jpgr1.jpg

 

pořádá

 v klubovně o. s. Heda (Dům s pečovatelskou službou – Okružní 20, Bruntál)
r2.jpgv sobotu 17. října 2015 od 9,00 hod.
kurz Hanky Havrlantové na „živá mimina“
REBORN

Na kurzu si vyrobíme miminko jako živé – tzv. „Reborn“ podle  vlastního výběru pod vedením zkušené lektorky Hanky Havrlantové, která k nám do Bruntálu přesně po roce přijede uspořádat kurz již po čtvrté. I tentokrát si Vy sami vyberete z její internetové nabídky www.realdolls.cz kit, který se Vám líbí. Ten obsahuje hlavičku, ruce, nohy a tělíčko buď z vinylu nebo látky. Od Vašeho výběru se bude odvíjet i cena kurzu. Ta (kromě Vámi vybraného kitu ve Vaší vlastní režii) obsahuje: Oči – určíte si barvu, vlasy (také si zvolíte barvu), 5 jehel na vpich vlásků, barvy a laky na kůži, magnet do pusinky na dudlík, dudlík, občerstvení, oběd v DsPS a nutné režie ve výši 590,- Kč.
Lektorce  zaplatíme 1 200,-- Kč  za  lektorné  a  jízdné, které  se rozdělí  mezi  všechny účastníky  kurzu. Podle počtu účastníků se  pak  podělíme  o tyto náklady (bude-li nás např. 10, každá  si  připlatí  120,-- Kč  na  úhradu  lektorného).
Objednávky na kurz a informace: Dana Luňáková, tel.:603 488 553,  Skype a FB: Dana Luňáková, Mejl: dana.lunakova@seznam.cz, info a aktualizace na webu: www.danalunakova.cz, www.hedaos.cz


Ilustrační foto (např.): Kit Monička v pojetí tří autorek. Jak bude Váš reborn vypadat, rozhodnete Vy sami.
Doneste si s sebou oblečení a doplňky na Vaše „narozená“ mimina. Součástí kurzu bude i „rodný list“ Vašeho výtvoru.

r3.jpgr4.jpgr5.jpg