Jdi na obsah Jdi na menu
 


reborny 10.4.2016

 heda-grey-rgb.jpgr1.jpg
                    pořádá

 v klubovně o. s. Heda (Dům s pečovatelskou službou – Okružní 20, Bruntál)
r2.jpg            v neděli 10. dubna 2016             

                      od 9,00 hod.
            
kurz Hanky Havrlantové                            na „živá mimina“


                REBORN


Na kurzu si vyrobíme miminko jako živé – tzv. „Reborn“ podle  vlastního výběru pod vedením zkušené lektorky Hanky Havrlantové, která k nám do Bruntálu opět (již po páte!) přijede uspořádat kurz. I tentokrát si Vy sami vyberete z její internetové nabídky www.realdolls.cz tzv. kit, který se Vám líbí. Ten obsahuje hlavičku, ruce, nohy a tělíčko buď z vinylu nebo látky. Od Vašeho výběru se bude odvíjet i cena kurzu. Ta (kromě Vámi vybraného kitu ve Vaší vlastní režii) obsahuje: Oči – určíte si barvu, vlasy (také si zvolíte barvu), 5 jehel na vpich vlásků, barvy a laky na kůži, magnet do pusinky na dudlík, dudlík, občerstvení a nutné režie ve výši 590,- Kč.

r3.jpg
Lektorce  zaplatíme 1 200,-- Kč  za  lektorné  a  jízdné, které  se rozdělí  mezi  všechny účastníky  kurzu. Podle počtu účastníků se  pak  podělíme  o tyto náklady (bude-li nás např. 10, každá  si  připlatí  120,-- Kč  na tuto  režii).  
r4.jpgObjednávky na kurz a informace: Dana Luňáková, tel.:603 488 553,  Skype a FB: Dana Luňáková, Mejl:  dana.lunakova@seznam.cz, info a aktualizace na webu: www.danalunakova.cz, www.hedaos.cz
Doneste si s sebou oblečení  a  doplňky na Vaše „narozená“ mimina. Součástí kurzu bude  i  „rodný list“ Vašeho výtvoru - miminka.