Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reborn listopad 2016

heda-grey-rgb.jpg1.jpg

                     pořádá

 v klubovně o. s. Heda (Dům s pečovatelskou službou – Okružní 20, Bruntál)

v neděli 6. listopadu 2016 od 9,00 hod.

  kurz Hanky Havrlantové na „živá mimina“

REBORN

Na kurzu si vyrobíme miminko jako živé – tzv. „Reborn“ podle  vlastního výběru pod vedením zkušené lektorky Hanky Havrlantové, která k nám do Bruntálu opět (již po páte!) přijede uspořádat kurz. I tentokrát si Vy sami vyberete z její internetové nabídky www.realdolls.cz tzv. kit, který se Vám líbí. Ten obsahuje hlavičku, ruce, nohy a tělíčko buď z vinylu nebo látky. Od Vašeho výběru se bude odvíjet i cena kurzu. Ta (kromě Vámi vybraného kitu ve Vaší vlastní režii) obsahuje: Oči – určíte si barvu, vlasy (také si zvolíte barvu), 5 jehel na vpich vlásků, barvy a laky na kůži, magnet do pusinky na dudlík, dudlík, občerstvení a nutné režie ve výši 590,- Kč.

3.jpg 4.jpg

 

 

 

 

 

Lektorce zaplatíme 1200,-- Kč  za  lektorné a  jízdné, které  se rozdělí  mezi  všechny účastníky  kurzu. Podle počtu účastníků se  pak  podělíme o tyto náklady (bude-li nás např. 10, každá  si  připlatí  120,-- Kč  na tuto  režii). 

 

Objednávky na kurz a informace: Dana Luňáková, tel.:603 488 553,  Skype a FB: Dana Luňáková,          

Mejl:  dana.lunakova@seznam.cz, info a aktualizace na webu: www.danalunakova.cz, www.hedaos.cz

Doneste si s sebou oblečení  a  doplňky na Vaše „narozená“ mimina. Součástí kurzu bude  i  „rodný list“ Vašeho výtvoru - miminka.