Jdi na obsah Jdi na menu
 


Probuzení ženy

 

heda-grey-rgb.jpg

 
pořádá
v rámci projektu ESF „Aktivní ženy Bruntálska“ (CZ.1.04/3.4.04/76.00255)
naučně ozdravný tematický seminář Eleny Tomiliny, úspěšné ruské lektorky, terapeutky, chiropraktičky, akademické malířky

Lektorka Elena Tomilina (spolupracovnice Dr. Borise Tichanovského) je úspěšná léčitelka a terapeutka s řadou schopností a morálních kvalit. Ovládá poznatky a umění lidového lékařství, které spojila s rozvíjením umělecké tradice po předcích. Její klienti i specialisté na alternativní medicínu si cení mimořádných schopností a odborných znalostí, které má.

ve dnech středa 2. a čtvrtek 3. dubna 2014 vždy od 16,30 do 19,45 hod
.

tomilina.jpgOmlazení a zkrásnění ženy

Seminář se uskuteční  tentokrát pouze ve dvou termínech s maximálním počtem 25. účastnic v kongresovém salonku Opal Havlík na ul. D. E. Beneše 21 v Bruntále ve 3. patře. (bývalý ARS pod poštou - http://reality.havlik-opal.cz/?clanek=50)
Pozor! Vzhledem k tomu, že se budova zamyká ve 20,00 hodin, počátek mimořádně již od 16,30 hodin!

tomilina.jpg

Seminář je určen ženám se zaměřením na umění nabírat a pocítit novou energii, na zlepšení krevního oběhu, snížení napětí a stresu atp.  
                                                                                                                                                       Lektorka  seznámí přítomné s různými směry vedoucími ke zdraví a aktivní dlouhověkosti. Představí rovněž Školu zdraví Eleny Tomiliny (www.skolazdravi.ic.cz) i všechny dostupné možnosti, vedoucí k regeneraci a zlepšení zdraví ženy.
Dozvíte se vše o technice zkrásnění nejen těla, ale i duše, naučíte se  oživit vnitřní orgány, posílit pánevní dno, stimulovat sexuální vitalitu, zvládat menopauzu – být zkrátka žádoucí a přitažlivá v každém věku a postavení, posílit v sobě ženství a zvýšit sebevědomí.

Své probuzené, posílené ženství a vnitřní krásu pak uplatníte jak ve svém podnikání, tak i v rodině a partnerských vztazích.

Žádáme všechny ženy z projektu, aby se přihlásily na uvedené termíny ve středu 2. 4. a čtvrtek 3. 4. Přihlášky na jednotlivé termíny budou zohledněny dle rychlosti potvrzení termínu. V případě, že bude středeční nebo čtvrteční termín naplněn, budete přesunuti do méně obsazeného semináře.
Ve čtvrtek i v pátek dopoledne od 10:00 hod.,  bude mít 10 z Vás možnost u paní Tomiliny absolvovat jedinečnou masáž na míru za 350,-- Kč (účastnice si hradí samy!)
                                             Dana Luňáková a Václav Meca, o. s. Heda

Tento projekt je financován  z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR
 

logo-dotace.jpg