Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přirozená péče o zdraví dětí

 

zdravy.jpg


Labyrint Brno, o. s. – pod vedením v Bruntále nám již známou osobností
paní PHDr. Helenou Burianovou pořádá
a
o. s. Heda s předsedkyní Danou Luňákovou jako hostitelkou

Vás zvou, všechny osoby našeho regionu, které mají vliv na stravování dětí ve školách
(ale i doma)

na projekt, který je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, zaměřený na zdravé stravování dětí s názvem:

„Přirozená péče o zdraví dětí“,

zdravy-2.jpg
vedený odbornou garantkou  projektu a lektorkou seminářů 
Mgr. Margit Slimákovou, Ph.D.,
(www.margit.cz)
renomovanou odbornicí se specializací na zdravou výživu.

 

V Bruntále se seminář uskuteční jako poslední v řadě seriálů 
 
v sobotu dne 25. 5. 2013 od 10,00 do 16,00 hod.


Seminář se uskuteční v restauraci U KATA, Brothánkova 338/1 – Bruntál,
GPS: 49°59'0.459''N, 17°27'54.5256''E,
tel.: 554 211 749, mobil: 605 708 154, e-mail: restauraceukata@centrum.cz,
web: www.restaurace-u-kata.cz (prohlédněte si virtuálně, kde a  v jakém prostředí               se seminář bude konat).

Konečná uzávěrka přihlášek do 20. 5. 2013.
Vaše závazné přihlášky můžete monitorovat na našich webových stránkách www.hedaos.cz v sekci Kalendář akcí Heda – 25. 5. 2013 – Přirozená péče o zdraví dětí. Po naplnění max. 33. účastníků bude seminář uzavřen (z důvodu kapacity salonku). 

 
Od 1. srpna 2012 do 30. listopadu 2013 pracuje o. s. Labyrint na projektu „Přirozená péče o zdraví dětí“. Cílem projektu je zvýšení odborných vědomostí a dovedností jednotlivců a propagace dalšího vzdělávání v oblasti přirozené péče o zdraví dětí se zaměřením na zdravou výživu. Obsahem projektu je realizace vzdělávacího programu pro cílovou skupinu min. 200 osob s následnou individuální prací s účastníky. 

V rámci projektu probíhá 8 celodenních seminářů v osmi krajích ČR. Jako poslední je právě MS kraj s městem Bruntál v sobotu dne 25. května 2013 – dana.lunakova@seznam.cz.

Na seminář jsou  zvány  zejména osoby, které mají vliv na stravování dětí: zástupce a zástupkyně zřizovatelů škol (obce, kraje), ředitele/ředitelky a učitele/učitelky mateřských, základních, případně středních škol, ředitele/ředitelky a vychovatele/vychovatelky z dětských domovů, internátů a školních družin, vedoucí školních jídelen, vedoucí prázdninových táborů a mimoškolních aktivit pro děti, zástupce/zástupkyně mateřských center, zdravotníky (lékaře i nelékaře), rodiče, prarodiče a pěstouny dětí do 15 let.

Odbornou garantkou projektu a lektorkou seminářů je Mgr. Margit Slimáková, Ph.D., odbornice se specializací na zdravou výživu s více než dvacetiletými zkušenostmi získanými v České republice, Německu, USA, Francii a Číně. M. Slimáková se věnuje privátnímu výživovému poradenství, přednáší, přispívá do odborných periodik, organizuje semináře a zabývá se problematikou zdravé výživy na školách. Je autorkou a spoluautorkou několika knih o výživě. V letech 2006 – 2010 absolvovala doktorandské studium výživy na Clayton College of Natural Health, Alabama, USA, které zakončila disertační prací How to Teach Children Healthy Nutrition (více na www.margit.cz).

V případě, že máte zájem o účast na semináři, probíhajícím jako poslední v ČR v našem kraji a městě Bruntálu, přihlaste se, prosím, kontaktní  osobě  Daně Luňákové, kancelář na nám. Míru 11 v Bruntále, tel. 603 488 553, mejl: dana.lunakova@seznam.cz, Skype: Dana Luňáková, web: www.danalunakova.cz nebo www.hedaos.cz.

Na přihlášce, prosím, uveďte pouze jméno, příjmení, mejl a telefon, ostatní osobní údaje jako jsou:  Adresa, datum narození, dosažené vzdělání, zaměstnání, pak budeme na semináři potřebovat pro monitorování a kontrolu  projektu  na MŠMT.

Seznam přihlášených účastníků na seminář Dr. Slimákové v Bruntále v sobotu dne 25. 5. 2013:
1/ Mgr. Petra Ptáčková, Václavovice
2/ Martina Pavlíková, ZŠ Okružní Br.
3/ Mgr. Pavlína Byrtusová, ZŠ Návsí
4/ Zdeňka Kollariková - Vitalityslezsko Vedryně
5/ Mich. Marie Divišová, Ostrava
6/ Andrea Mádeová, Opava
7/ Jana Pelikánová, Sagapo Bruntál
8/ Kateřina Nálepová, MŠ Krnov
9/ Alexandra Kurfursová - Opava
10/ Alice Horáková, MŠ Bruntál
11/ Mgr. Katarzyna Veselá, Bystřice
12/ MUDr. Šárka Martynková, Bystřice
13/ Melanie Kautzová, Zdravá výživa Bruntál
14/ Jana Egidová, ZŠ Rýmařov                                                                                                                 15/ Věra Urbaníková - ZŠ Rudná p. P.                                                                                                      16/ Mgr. Lenka Klusová - Vedryně


Na seminář můžeme přijmout max. 30 účastníků. Pokud se Vás přihlásí více než 30, každý další bude zařazen jako náhradník podle rychlosti přihlášek. Zapsané prosím, abyste se - v případě, že nebudete moci z jakéhokoliv důvodu semináře se zúčastnit, bezodkladně nám nepřítomnost nahlaste, byste mohli být nahrazeni náhradníky.

Děkujeme, o. s. Heda

Na www-stránkách odborné garantky jsou postupně zveřejňovány závěry z jednotlivých seminářů. Sledujte tedy http://www.margit.cz/

Paní Margit Slimátová je rovněž spoluautorkou některých publikací, jako např.:

zdravy-4.jpg

zdravy-5.jpg

 

 

 

 

               

 Na Váš zájem o tento projekt a setkání s Vámi se těší
                       
                Margit Slimáková,  
               Helena Burianová,
                                                      Dana Lunáková