Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Projekt

„Zlepšení života rodin na Bruntálsku“

CZ.1.04/3.4.04/26.00150

 

                                                                          Bruntál, 4. 3. 2010

 
Vážení účastníci projektu,
 
vyhodnotili jsme Vaše dotazníky z prvního, informačního setkání ve dnech 17. a 18. února tohoto roku. Vzácně jste se shodli na tom, že se chcete setkávat v úterý nebo ve středu. Proto jsme Vás dle Vašich požadavků rozdělili do skupin v úterý a ve středu vždy od 16,00 hod., pokud nebude dopředu stanoveno jinak.
 
Další setkání tedy proběhne v úterý 16. března pro 1. skupinu a druhá skupina přijde ve středu 17. března 2010 (od 16,00 hod.) k nám do vzdělávacího střediska na náměstí. Doba trvání: cca 3 – 4 hodiny. Záleží na Vašich aktivitách, zájmu a dotazech.
 
Náplň setkání:
 
1/ Přijde nás pozdravit Mgr. Miroslav Hájek, vedoucí odboru sociálních věcí Městského úřadu v Bruntále a stručně nás seznámí s procesem plánování sociálních služeb ve městě Bruntále.
 
2/ Navštíví nás nutriční specialistka Mgr. Lucie Konečná z poradny pro výživu a zdravý životní styl. Provede nás nástrahami a úskalími špatných stravovacích návyků, zdravotními ohroženími nesprávným jídlem, formováním postavy a zdravého životního stylu.
 
3/ Popovídáme si o tom, co je to image a styl, založíme si své osobní portfolio.
 
4/ Vyfotíme si portrét na foto do počítače (příště budete mít nachystány vhodné a nevhodné účesy a správné - ale i nesprávné - barvy vlasů pro Vás)
 
5/ Napíšeme si test „Analýza osobního profilu“ (vhodné a nevhodné zařazení do pracovního procesu atp.)
 
Dostanete svůj šanon s papíry na poznámky, tužku, propisku. Nemusíte si tudíž s sebou nic nosit, jen pohodlné oblečení a obutí, touhu dozvědět se něco o životě v regionu a ve městě, ve kterém žijeme a které si chceme měnit podle našich představ, poznání sama sebe (začínáme!) a mnoho důležitých informací, ke kterým byste se jen těžce dostávali.
Proto se už dnes těšte na naše setkání, která začínají!
 
K dispozici budete mít přichystán pitný režim a malé občerstvení.
 
Příští setkání se uskuteční opět ve Vzdělávacím středisku Dany Luňákové s. r. o. (nad Kosteleckými uzeninami – 1. patro – 2. zvonek od spodu) na nám. Míru 11 v Bruntále úterý 20. 4. a středu 21. 4. 2010 od 16,00 do 20,00 hodin. Přijede za námi Ing. Ivo Palatka, vysvětlí výsledky testů Analýza osobního profilu z březnové schůzky (Vaše důvěrné informace, nebudeme seznamovat ostatní účastníky s Vašimi výsledky) a naučí nás poznávat různé typy lidí. Prozradí nám, podle jakých znaků poznáme, s kým máme tu čest a jak na ně, abychom nebyli my poraženi, a to jak v osobním, tak i profesním životě. 
 
Letní víkendový pobyt proběhne za účasti obou skupin a – pokud budete mít zájem, pak i rodinných příslušníků v rekreačním středisku Kunov ve dnech 11. až 13. června 2010.
 
Prosím, potvrďte Vaši účast na našem setkání ve dnech 16. a 17. března 2010 některém z kontaktních míst. Popřemýšlejte rovněž, zda na náš společný víkend pojedete sami, odpočinout si od rodiny nebo naopak si rodinu s sebou vezmete a budete utužovat svá rodinná pouta.

                                  Děkuji, těšíme se na Vás,

 

 
                        Dana Luňáková, koordinátorka projektu

a asistentka projektu Michaela Vršanová

 

 
Kontakty:

Dana Luňáková, nám. Míru 11 – 792 01 Bruntál, www.danalunakova.cz,

Skype: danalunakova, Mlynarka1, michaela.vrsanova,

tel.: 554 714 920, 603 488 553, 739 651 777,

e-mail: dana.lunakova@seznam.cz, VSDL@seznam.cz.

 

Obrazek

Tento projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu
Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR