Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poslední zvonění

rollup_pro_web.jpgheda-grey-rgb.jpgzvon.png

               pořádá

Poslední zvonění projektu ESF „Aktivní ženy Bruntálska“ (CZ1.04/3.4.04/76.00255)
4. 2012 – 31. 3. 2015

Zveme Vás tímto na slavnostní ukončení projektu ESF „Aktivní ženy Bruntálska“ na vzdělávání podnikatelek z našeho regionu, který vstoupil do posledních dnů své existence. Prožili jsme spolu všichni neuvěřitelná setkání a pevně věříme, že jste navázaly i nová přátelství, vzájemnou spolupráci se svými kolegyněmi i lektory a získaly spoustu nových vědomostí, znalostí a zážitků.


V pátek 13. března si, prosím, rezervujte Váš večer k tomu, abychom si naposledy sedly v kruhu podnikatelek (a chcete-li, pak i Vašich partnerů), shrnuly ony 3 roky, podělily se o dojmy a zážitky nad sklenkou dobrých vín a rozličných dobrot a rozloučili se jako dobří přátelé.


Začneme večer tak, jak jsme zvyklé – v 17,00 hodin. Večer může být dlouhý podle Vašich přání, představ a možností. Místo je pro nás nové, zcela jiné. Máme k dispozici tajemný soukromý sklípek s velkým krbem a živou hudbou na ulici U potoka 25 v Bruntále                                                                            

http://www.mapy.cz/zakladnix=17.4643240&y=49.9826669&z=15&l=2&pano=1&pid=14397418&source=addr&id=9415196.

Současně bude probíhat velkoplošná projekce fotek z celého trvání projektu a také se společně koukneme na úplně nový, ještě horký dokument o Vás, podnikatelkách s obsahem: Co nám projekt dal a vzal.


Program bude jednoduchý: Ty z Vás, které stále nemáte profesionální film Ženy Bruntálska Zuzky Dubové na DVD, vězte, že tam ho dostanete, stejně jako závěrečný certifikát o absolvování kurzu. Dále obdržíte amatérské DVD o každé z Vás, která jste měla touhu se vidět v kruhu ostatních dam projektu. Možná se mezi námi objeví i někteří oblíbení lektoři našich akcí, aby se s námi s definitivní platností rozloučili (pozveme je).


Pro dojíždějící: Mám návrh pro místní - Chcete si kolegyně rozebrat do svých domovů? Další varianta: Hned za rohem je restaurace U kata s ubytovnou za 200,-- Kč za nocleh. Pokud byste chtěly raději volnou ruku a odejít ze sklípku dle svého, mohu zabukovat (nebo si můžete i samy, ale chce to hodit sebou, dokud je volno). Telefon na ubytovnu je: 774 480 441.
Prosíme Vás, milé dámy, nahlaste závazně Vaši účast do termínu 5. 3. 2015. Budete-li mít speciální požadavky, obraťte se směle na nás. Pokusíme se je vyplnit.
                                                                              Dana a Vašek

 

z1.jpg  z2.jpg z3.jpg z4.jpg