Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poselství Tarotu Renaty Herber

o. s. Heda pořádá
v sobotu 13. října od 9,00 h. a neděli 14. října 2012
   
POSELSTVí TAROTU


Renaty Herber


*tarot.png
 
Kurz výkladu tarotových karet

 pro začátečníky i pokročiléTarot je umění zcela zvláštního druhu. Jádrem tarotového pohledu na svět jsou obrazy, z nichž lze vyvozovat podstatu pozemských jevů. Každé postavení listu znázorňuje jistou oblast života a umístění jednotlivých symbolů, označuje základní lidskou povahu a postoj k životu. Tarotové karty nabízí příležitost k rozvoji osobnosti a růstu duše….
… pojďte růst s námi…


Kurz se uskuteční v učebně o. s. Heda na nám. Míru 11 v Bruntále (nad Kosteleckými uzeninami), je ukončen certifikátem

 

     tarot2.jpgtarot3.jpg

 


Kdy? (sobota 9.00 -16.00 hod., neděle 9.00 -15.00 hod.)

Lektorka: Renata Herber (nar. 1962 v Krnově) je autorkou úspěšných knih, m.j. Poselství Tarotu, Poselství run a Poselství kostky. Publikuje články o zdravém způsobu života, ezoterice a hermetismu, přednáší na ezoterických festivalech, vystupuje v rozhlase a v televizi, taktéž v pořadu Volejte věštce. Vede poradnu v oblasti léčení potravinami, snižování nadváhy a bylinné i regresní terapie. Přispívá do časopisů Regenerace a Spirit. Vydala vlastní sadu tarotových karet.
Cena dvoudenního kurzu: 1.250,-Kč
(cena zahrnuje lektorné, drobné občerstvení a pitný režim)

Přihlášky a případné dotazy na: dana.lunakova@seznam.cz, tel.: 603 488 553, Skype a FB Dana Luňáková, web: www.danalunakova.cz, kancelář: nám. Míru 11 – Bruntál,
a to nejpozději do 30. 9. 2012.