Jdi na obsah Jdi na menu
 


pokračovací kurz Renaty Drahotové

 

logo-vsdl-sikme.jpgVzdělávací středisko Dany Luňákové, s. r. o.ren.jpg
pořádá rozloučení se s prázdninami, a to kurzem ve dnech 29. – 31. srpna 2014
akademické malířky Renaty Drahotové (Praha)
v Mezině 76
Pokračovací kurz paní akademické malířky Renaty v Bruntále – Mezině bude pojat jako kurz na jednotlivá přání účastníků. Volně navážeme na kurzy olej, akryl a pastel v Janově u Krnova, pastel a akryl v Bruntále a akvarel v Mezině. Kurzu se mohou zúčastnit i začátečníci.
Tentokrát se naučíme,  jak se pracuje s kaseinovou a vaječnou temperou jako podmalbou i olejomalbou, dále pak budeme pracovat  s temperami a paní Drahotová se bude každému následně věnovat v tom oboru, ve kterém se budete chtít jednotlivě zdokonalit. Použijeme všechny možné techniky: Od tužky, rudky, pastelu, oleje, tempery, pastelky, akvarelu, vodovek po akryl a již zmíněné kaseinové a vaječné tempery.
Malovat budeme téměř vše, co se dá: Od zátiší přes krajinu, karikaturu, portrét až po abstrakci.
dvo.jpgJako doprovodný program a program na přání nás navštíví mistr Vlastimil Dvořák a zájemci si pod jeho vedením mohou tvořit různé dřevořezby (od dřevěných šperků přes nožíky, loutky, busty, sochy, mísy, misky po abstrakce různého druhu).
Nástroje si od něj můžete zapůjčit nebo i na objednávku zakoupit.
Cena kurzu Renaty Drahotové za víkend: 1 500,-- Kč  (materiál, barvy a občerstvení vlastní)
Cena kurzu Vlastimila Dvořáka za den: 500,-- Kč (+ materiál, který spotřebujete a občerstvení ve vl. režii).
Na tento víkend se objednávejte na známých kontaktních místech:
Kancelář na nám. Míru 11 v Bruntále, tel.: 603 488 553, mejl: dana.lunakova@seznam.cz, Skype: Dana Luňáková. Upřesňující informace na našem webu: www.danalunakova.cz.
Vaši účast potvrdíme po uhrazení zálohy (č. účtu na vyžádání). Materiál si můžete rovněž objednat na výše uvedených kontaktních místech. Těšíme se na Vás, Dana Luňáková a lektoři