Jdi na obsah Jdi na menu
 


PF 2014

  Vážené kolegyně z projektu Aktivní ženy Bruntálska,
    přejeme Vám do nového roku hodně zdraví, štěstí, lásky, sil a životního naplnění. Neposuzujme věci a lidi kolem nás jen podle toho, jak vypadají, to je mnohdy matoucí. Hledejme v lidech kolem nás to krásné, co vyzařují, co umějí, čím nás obdarovávají a vracejme to: https://www.youtube.com/watch?v=V1bFr2SWP1I

    Vracejte, dokud jsou ti, které máme rádi, mezi námi. Ať už je to rodina, přátelé, kolegové nebo ti, jež nás posilují, které známe jen z vyprávění, z tisku a jiných médií. Posílejme pozitivní energie a přání na všechny světové strany, ať se náš život v rodícím se novém roce stane krásnější, čistší, bohatší o zážitky, které chceme denně prožívat:
    http://www.youtube.com/watch_popup?v=2HiUMlOz4UQ&vq=large

    Rozlučme se se starým rokem a vším hnusným, co se v něm stalo. To vymažte ze své paměti a nechte si tam jen to krásné a dobré, co Vám přineslo radost, poznání a dobré pocity. Snad jsme k nim přispěli malým dílem i my s naším projektem. Věřte, že se snažíme být Vám co nejvíce nápomocni a budeme rádi za to, pokud se nám bude dařit i nadále poskytnout Vám co nejvíce informací, rad a zážitků. Už nám zbývá na společná setkávání přesně jen jeden rok, což je 10 společných setkání.

    Na ně se už dnes těšíme a přejeme všechno dobré, milé dámy, jak Vám, tak i Vašim rodinkám. Nezapomeňte nahlédnout na aktuality na náš web: www.hedaos.cz, kde naše akce neustále aktualizujeme.

bruntal.jpg

    PF 2014 - Dana a Vašek