Jdi na obsah Jdi na menu
 


Perníkové ozdoby

logo-vsdl-sikme.jpgVzdělávací středisko Dany Luňákové a  o. s. Heda heda-grey-rgb.jpg
                      pořádají 
                
      v neděli 15. prosince od 8,30 hodin
 

                             kurz Dagmar Pickové
Perníková chaloupka a jiné perníkové ozdoby
V neděli 15. prosince v 8,00 hod. odjezd z Bruntálu na chalupu do Meziny, kde se od základu naučíme (tzn. od těsta až po finální výrobek – sestrojení a zdobení perníkové chaloupky) upéct perníkovou chaloupku a drobné perníčky: Svícen na vánoční stůl, zvoneček, stromeček, různé vykrajované, ale i vyřezávané perníčky.
Zkušená perníkářka Dagmar Picková nás naučí všechny související „vychytávky“ s perníkářským uměním: Jak správně zadělat těsto, upéct a nazdobit, jak zachovat perníčky vláčné a chutné i delší dobu. V konečné fázi upravíme chaloupku do finální podoby jemným a přesným zdobením.
Cena kurzu: 365,-- Kč obsahuje veškeré suroviny (mouka, vajíčka, cukr, olej, med, kakao, perníkové koření), kornoutky na zdobení + barvivo, lektorné, drobné občerstvení a pitný režim, energie a ostatní nutné režie.
S sebou: Váleček na nudle, různé formičky, které máte doma, zástěru a přezůvky
Vzhledem k tomu, že dodáme suroviny, které musíme nakoupit na počet účastníků kurzu, potřebujeme znát Vaše závazné přihlášky do 4. 12. 2013.
Děkujeme za pochopení, těšíme se na Vás, 
pernik-2.jpg                                                      Dana a Dášapernik.jpg

Přihlášky: kancelář Dany Luňákové, nám. Míru 11 Bruntál, tel.: 603 488 553,  739 651 777      Skype: Dana Luňáková, Vašek Meca, e-mail:dana.lunakova@seznam.cz, heda.os@seznam.cz, web: www.hedaos.cz, www.danalunakova.cz,