Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Patchworkový klub

 

 

 

Také Vám v našem městě chybí patchworkový klub, který je v každém větším i menším městě naší vlasti? Např. i největší město v našem regionu - Krnov má svůj klub šikovných patchworkářek, a my zase nic!!!

Proto to zkusíme!!! 

Vyzýváme všechny zájemce, aby se přidali k nám, přihlásili se a jdeme na to, ne?


Obrazek

 Mohou se přihlásit všichni, kteří jsou manuálně zruční: Ženy, muži, mládež, důchodci, chudobní, bohatí, bruntálští i přespolní - všichni, kteří se chtějí sdružovat, dokázat si, že jak za "hubičku", tak i za "balík peněz" lze vytvořit nádherná umělecká díla, která se dědí z pokolení na pokolení. Někteří z nás již mají základy z dotovaných patchworkových kurzů, které v našem vzdělávacím středisku probíhaly více jak rok. Ti pomohou méně zdatným. 


První "oťukávací" setkání proběhne v učebně Vzdělávacího střediska Dany Luňákové s. r. o.
na nám. Míru 11 v Bruntále (nad Kosteleckými uzeninami - 1. patro)

ve středu 10. 11. 2010 v 16,00 hodin.

Zvolíme si zde našeho patchworkářského prezidenta - prezidentku.

Vezměte si své výtvory, nářadí, knihy a časopisy k tematu nebo se přijďte jen tak podívat. Bude-li se Vám mezi námi líbit, můžete s námi zůstat. Pokud zjistíte, že tato kreativní technika se Vás netýká, dáte si jen dobré kafe a něco na zub a budete mít o čem přemýšlet.

Pokud budete spokojeni a budete se těšit na další nové aktivity ve městě, splní se naše poslání, a to vytvářet lepší podmínky pro spokojený život rodin i jednotlivců v našem regionu. Obrazek


               Těšíme se na setkání s Vámi   za VSDL Dana Luňáková  a Michaela Vršanová