Jdi na obsah Jdi na menu
 


OSVOBOĎTE SVŮJ HLAS

logo.jpgVzdělávací středisko Dany Luňákové s. r. o. a  o. s. Heda pořádajíheda-grey-rgb.jpg


v sobotu 28. února 2015 od 9,30 hodin do 17,00 hod. v učebně o. s. Heda na nám. Míru 11 v Bruntále

mer.jpgjednodenní seminář Karla Richarda Marinova www.krmarinov.cz

OSVOBOĎTE SVŮJ HLAS
K. R. Marinov má schopnost harmonizovat za pomoci alikvótně-intuitivního zpěvu. Je to technika zpívání různě vysokých tónů, které svojí vibrací příznivě působí na naši psychiku i na vnitřní orgány v našem těle a uvolňují tlak, stres a napětí. Dokáže zklidnit a celkově zharmonizovat.
V tomto jednodenním semináři Vás naučí za pomoci speciálních cviků, jak se zbavit bloků a strachu zpívat.
Naučíte se správnému dýchání, práci s dechem a uvolníte oblasti těla, které vám brání v přirozeném hlasovém projevu (bránice, žebra, krk, čelisti a jazyk) a pomocí samohlásek zharmonizovat jednotlivá energetická centra (čakry).
Vzhledem k jedinému termínu na tuto akci je třeba nahlásit Vaši účast max. do 16. 2. 2015, abychom mohli (dle počtu nahlášených osob) zajistit adekvátní prostory (pokud se Vás přihlásí u nás na Moravě více jak 15 osob a nevejdeme se do naší učebny). Všem přihlášeným zaktualizujeme místo konání (pokud bude odlišné od avizované učebny o. s. Heda Bruntál, nám. Míru 11)
Cena celodenního semináře včetně občerstvení a pitného programu je 1 200,-- Kč. Přihlášeným zašleme pokyny k úhradě zálohy na akci.
Max. počet: 15 osob. Polední pauza na oběd (ve vlastní režii).
Prosíme zájemce, kontaktujte nás v kanceláři na nám. Míru 11 v Bruntále, telefonem: 603 488 553, mejlem: dana.lunakova@seznam.cz, Skype: Dana Luňáková, příp. Vašek Meca, web: www.hedaos.czwww.danalunakova.cz.