Jdi na obsah Jdi na menu
 


Originální cínovaný šperk

1.jpgheda-grey-rgb.jpg
pořádá

       kurz Renaty Mguni                          

     v pátek dne 24. dubna 2015
     Místo konání: Domov důchodců -       klubovna o. s. Heda na ul. Okružní 20 Bruntál (vchod od ulice Mlýnská, označení na prosklených dveřích - výtahem do 1. patra).

Originální cínovaný šperk
 
počátek v 17,00 hod.

2.jpg 3.jpg 4.jpg

 

Co budeme potřebovat?
Základem  je pájka, nejlépe hrotová 60W a 75 W, ale dá se pracovat i s 40W. V tomto případě však dlouho trvá než nataví cín. Budeme používat měděné dráty různé síly 0,5-1,5mm.,  štípací a ketlovací kleštičky, cín bez kalafuny, letovací vodu, hadřík na otírání hrotu pájky, starý štětec na nanášení letovací vody, gumové rukavice (nitrilové nebo latexové a pod ně textilní), měděnou pásku (stejnou jako na tiffany techniku), patinu a podložku pro cínování (může být stará dlaždička a kousek kovové podložky), houbičku na mytí nádobí s drsnou vrstvou, starý kartáček na zuby nebo jiný menší kartáček, nádobku na vodu a nůžky a antioxidant na závěrečné ošetření šperku.

Zájemci, hlaste se na známých kontaktních místech: Kancelář na nám. Míru 11 v Bruntále, tel.: 603 488 553, Skype: Dana Luňáková, e-mail: dana.lunakova@seznam.cz, více na webu: www.danalunakova.cz

Cena lektorného: 400,-- Kč5.jpg
V ceně je zapůjčení pomůcek a materiál: Měděné dráty různé tloušťky, měděná  páska, měděný plech, skleněná fusingová sklíčka, cín, letovací voda, patina, antioxidant.
Na místě samém si můžete vybrat a zakoupit materiál: Kameny, závěsné kůžičky či šňůrky. atp. v ceně cca od: 15,-- Kč do 50,-- Kč
 

Těšíme se na Vás, Renata a Dana