Jdi na obsah Jdi na menu
 


Medvěd Pavlínky Konečné

1.jpg  heda-grey-rgb.jpg  3.jpg

pořádá

2.jpg

o víkendu ve dnech so 10. a ne 11. září 2016

na OÚ Dlouhá Stráň

kurz „medvĚD“ Pavlínky Konečné

 

       Už po druhé za námi přijede z Roudnice nad Labem  Pavlínka Konečná, která každoročně vymyslí a vytvoří dalšího originálního krásného medvídka, se kterým boduje. U nás jsme s ní šily v roce 2014 medvídka – medvědí miminko, který tentýž rok získal cenu „Nejlepší medvídek 2014“. O tento kousek se rozšířila díky Pavlínce i naše sbírka.

 

       Nový medvídek, kterého si o tomto víkendu ušijeme, bude přibližně 40 cm vysoký, pětikloubový. Tentokrát se hlavička nebude "houpat", ale bude pevně držet a otáčet se. Vytvoříme jej z mohéru o délce chlupu 25 mm. Ouška a všechny čtyři tlapičky budou částečně z veluru. Tlapky u nožek ušijeme zase trošku jinak než u medvědího miminka - z části budou velurové a z části chlupaté - takové roztomilé nožičky ;-)

 

4.jpgKurz bude stát 950,- Kč. Podle počtu účastníků lektorka přichystá balíček s kompletním materiálem. Bude obsahovat vše potřebné pro výrobu medvídka: Mohér je hustý, světle šedý - 70 cm  x 50 cm, velur, výplň, klouby, oči.Cena balíčku: 850,- Kč.

 

        A komu zbyde čas, tak si s Pavlínkou může ještě 5.jpgvyrobit medvědí brož (podle koncové úpravy to také může být magnet na ledničku nebo přívěšek na klíče, atp.).  Mohér je hustý světle šedý.  

 

Info a přihlášky:

Dana Luňáková, Dům s pečovatelskou službou Pohoda Bruntál, Okružní 20,                  

Skype a FB: Dana Luňáková, mejl: dana.lunakova@seznam.cz,

tel.: 603 488 553, web: www.danalunakova.cz