Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diagnostik a konzultant Marcel Černoch

v Bruntále – středa 31. března 2010

Pomáhá lidem zejména v ČR a SR s jejich zdravotními, psychickými, stravovacími, vztahovými a pohybovými problémy. K určení správné diagnostiky využívá svých neobyčejných schopností, které si již druhé desetiletí rozšiřuje studiem u lékařů, zabývajících se celostní, orientální, ale i jinou medicínou, studiem starých východních metod, numerologií, Feng Šuej metodou, pracuje s pomocí energetických růžic, diagnostikou dvou tváří, iris diagnostikou a dalšími vlastními metodami, které popsal ve své knize „Diagnostika v praxi, aneb Tajná řeč nemoci“, dále brožurách na pokračování „Čteme z obličeje“. V současné době dopisuje další knihu, tentokrát o zdravém životním stylu, vaření se spoustou vlastních vynikajících originálních receptů. M. Černoch pravidelně svými radami přispívá do odborných časopisů a vystupuje na mezinárodních lékařských konferencích se svými postřehy, zkušenostmi a výzkumy.

Svou (někdy však pro mnohé) drsnější metodou vrací populaci svými radami zdraví jak fyzické, tak  i psychické a stává se jejich průvodcem šťastnějším a zdravějším životem.

Marcel Černoch je v ČR a SR pojmem, stojí za to ho navštívit a poradit se s ním, jak se svými dispozicemi naložit ještě před tím, než na nás dolehne nemoc, popřípadě jiný problém             (např. vztahový, výchovný nebo v zaměstnání apod.).

Další diagnostika v Bruntále proběhne opět ve středu 31. března 2010. Pokud máte zájem o radu a setkání se s Marcelem Černochem, pak si zarezervujte termín na některém z našich kontaktních míst (více na www.danalunakova.cz), je nutná časová objednávka. 

Další konzultace je pak ve středu 26. dubna 2010.

V 18,00 hod. pak proběhne ve Vzdělávacím středisku Dany Luňákové s. r. o. přednáška na téma „Vše se vším souvisí“, tentokrát na téma: „Jarní očista těla“.  

 Pan Radim Honč nás krátce seznámí s odblokováním vnitřních orgánů pomocí speciálních masáží.

                                                                                                                                                  Vstupné: 20,-- Kč                                                                                                       

V našem městě pracují specializovaní maséři Radim (tel. 731 614 238) a Michal (731 617 822) Hončovi, Libuše Karásková (731 682 249)  a Pavel Ivánek (608 200 048), kteří dokáží uvolnit zablokované žlučovody a jiné orgány speciálními masážemi, stejně jako ucpaný lymfatický systém (otoky nohou, rukou, očí), pomohou uvolnit páteř a pokud nepotřebujete zdravotní masáže, můžete si vybrat z další široké a nepřeberné škály jejich relaxačních umění. Na masáže je třeba se také objednat.

Proto neváhejte a využijte jedinečné příležitosti. Vždyť máte obrovskou výhodu – nemusíte nikam dojíždět, stačí si zarezervovat čas dle svých možností.

 

Pokud Vás zajímá Váš budoucí život a chcete zažít spoustu rozuzlení doposud nepochopených zdravotních i jiných událostí ve Vašem životě, stále ještě máte možnost naskočit do 1. ročníku Školy diagnostiky Marcela Černocha, která probíhá každý měsíc v salonku hotelu Praha v Novém Jičíně. Termíny jednotlivých lekcí:

13. března 2010, 10. dubna 2010,  8. května 2010, 5. června 2010 a speciál ve dnech 3. – 4. července 2010                                  

                                            Těšíme se na Vás, Dana Luňáková a spol