Jdi na obsah Jdi na menu
 


Již 4. rokem do našeho města dojíždí přední český diagnostik

konzultant Marcel Černoch.

Pomáhá lidem zejména v ČR a SR s jejich zdravotními, psychickými, stravovacími, vztahovými a pohybovými problémy. K určení správné diagnostiky využívá svých neobyčejných schopností, které si již druhé desetiletí rozšiřuje studiem u lékařů, zabývajících se celostní, orientální, ale i jinou medicínou, studiem starých východních metod, numerologií, Feng Šuej metodou, pracuje s pomocí energetických růžic,  diagnostikou dvou tváří, iris diagnostikou a dalšími vlastními metodami, které popsal ve své knize „Diagnostika v praxi, aneb Tajná řeč nemoci“, dále brožurách na pokračování „Čteme z obličeje“. V současné době dopisuje další knihu, tentokrát o zdravém životním stylu, vaření se spoustou vlastních vynikajících originálních receptů. P. Černoch pravidelně svými radami přispívá do odborných časopisů  a vystupuje na mezinárodních lékařských konferencích se svými postřehy, zkušenostmi a výzkumy.

Svou (někdy však pro mnohé) drsnější metodou vrací populaci svými radami zdraví jak fyzické, tak i psychické a stává se jejich průvodcem šťastnějším a zdravějším životem.
Marcel Černoch  je v ČR a SR pojmem, stojí za to ho navštívit a poradit se s ním, jak se svými dispozicemi naložit  ještě před tím, než na nás dolehne nemoc, popřípadě jiný problém ( např. vztahový, výchovný nebo v zaměstnání apod.).
Další diagnostika v Bruntále proběhne opět ve středu 27. ledna 2010. Pokud máte zájem o radu a setkání se s Marcelem Černochem, pak si zarezervujte termín na některém z našich kontaktních míst (více na www.danalunakova.cz), je nutná časová objednávka.                                                                  Další konzultace je pak ve čtvrtek 25. února 2010 (bezprostředně po ní pak následuje večerní kurz zdravého vaření s Melanií).
Cena konzultace je stále nezměněná: 250,-- Kč!
Dovoluji si upozornit veřejnost laickou i lékařskou, že v pondělí dne 25. 1. 2010 ve Vzdělávacím středisku Dany Luňákové s. r. o. na nám. Míru 11 Bruntál přijede MUDr. Kristýna Novotná a celý den bude provádět vyšetření živé kapky krve převratnou metodou – nutná časová objednávka. Večer pak v 17,00 hodin proběhne na místě samém zajímavá přednáška k vyšetření krve touto metodou.
V našem městě rovněž pracují specializovaní maséři Radim a Michal Hončovi a Pavel Ivánek, kteří dokáží uvolnit zablokované žlučovody a jiné orgány speciálními masážemi, stejně jako ucpaný lymfatický systém (otoky nohou, rukou, očí), pomohou uvolnit páteř a pokud nepotřebujete zdravotní masáže, můžete si vybrat z další široké a nepřeberné škály jejich relaxačních umění. Na masáže je třeba se také objednat.
Tak neváhejte a využijte jedinečné příležitosti. Vždyť máte obrovskou výhodu – nemusíte nikam dojíždět, stačí si zarezervovat čas dle svých možností.
 
Pokud Vás zajímá Váš budoucí život a chcete zažít spoustu rozuzlení doposud nepochopených zdravotních i jiných událostí ve Vašem životě, stále ještě máte možnost naskočit do 1. ročníku Školy diagnostiky Marcela Černocha, která probíhá každý měsíc v salonku hotelu Praha v Novém Jičíně.
                                        Těšíme se na Vás, Dana Luňáková a spol.