Jdi na obsah Jdi na menu
 


Již 4. rokem do našeho města dojíždí přední český

diagnostik konzultant Marcel Černoch.

Pomáhá lidem zejména v ČR a SR s jejich zdravotními, psychickými, stravovacími, vztahovými a pohybovými problémy. K určení správné diagnostiky využívá svých neobyčejných schopností, které si již druhé desetiletí rozšiřuje studiem u lékařů, zabývajících se celostní, orientální, ale i jinou medicínou, studiem starých východních metod, numerologií, Feng Šuej metodou, pracuje s pomocí energetických růžic, diagnostikou dvou tváří, iris diagnostikou a dalšími vlastními metodami, které popsal ve své knize „Diagnostika v praxi, aneb Tajná řeč nemoci“, dále brožurách na pokračování „Čteme z obličeje“. V současné době dopisuje další knihu, tentokrát o zdravém životním stylu, vaření se spoustou vlastních vynikajících originálních receptů. P. Černoch pravidelně svými radami přispívá do odborných časopisů a vystupuje na mezinárodních lékařských konferencích se svými postřehy, zkušenostmi a výzkumy.

Svou (někdy však pro mnohé) drsnější metodou vrací populaci svými radami zdraví jak fyzické,          tak  i psychické a stává se jejich průvodcem šťastnějším a zdravějším životem.
Marcel Černoch je v ČR a SR pojmem, stojí za to ho navštívit a poradit se s ním, jak se svými dispozicemi naložit ještě před tím, než na nás dolehne nemoc, popřípadě jiný problém                ( např. vztahový, výchovný nebo v zaměstnání apod.).
Další diagnostika v Bruntále proběhne opět ve čtvrtek 25. Února 2010. Pokud máte zájem o radu         a setkání se s Marcelem Černochem, pak si zarezervujte termín na některém z našich kontaktních míst (více na www.danalunakova.cz), je nutná časová objednávka. Další konzultace je pak ve středu 31. března 2010.
Cena konzultace je stále nezměněná: 250,-- Kč!
 
V 18,00 hod. pak proběhne ve Vzdělávacím středisku Dany Luňákové s. r. o. přednáška na téma „Vše se vším souvisí“, tentokrát na téma: „Jarní očista těla“.   Vstupné: 20,-- Kč                                                                                                       
V našem městě rovněž pracují specializovaní maséři Radim a Michal Hončovi a Pavel Ivánek, kteří dokáží uvolnit zablokované žlučovody a jiné orgány speciálními masážemi, stejně jako ucpaný lymfatický systém (otoky nohou, rukou, očí), pomohou uvolnit páteř a pokud nepotřebujete zdravotní masáže, můžete si vybrat z další široké a nepřeberné škály jejich relaxačních umění.           Na masáže je třeba se také objednat.
Tak neváhejte a využijte jedinečné příležitosti. Vždyť máte obrovskou výhodu – nemusíte nikam dojíždět, stačí si zarezervovat čas dle svých možností.
 
Pokud Vás zajímá Váš budoucí život a chcete zažít spoustu rozuzlení doposud nepochopených zdravotních i jiných událostí ve Vašem životě, stále ještě máte možnost naskočit do 1. ročníku Školy diagnostiky Marcela Černocha, která probíhá každý měsíc v salonku hotelu Praha v Novém Jičíně. Termíny jednotlivých lekcí jsou zveřejněny na webu www.danalunakova.cz.                                   
                                            Těšíme se na Vás, Dana Luňáková a spol.