Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní setkání na Volárně

 

222.jpg

1. patchworkový klub Bruntál pořádá

Letní setkání na Volárně
od pátku 30. srpna do neděle 1. září 2013


Milé dámy šicí, je to tady! Nenechte si ujít víkend plný tvořivého šití, ale i rukodělných činností, který  na vás čeká ve velmi příjemném  rodinném penzionu, na samotě, kousek od Bruntálu u přehrady Slezská Harta. Ubytování je ve dvou a třílůžkových pokojích K dispozici je nám kuchyňka a společenská místnost, velká stylová zahrada i venkovní bazén. Celková kapacita je 15 osob.ds.jpg

Chystáme pro vás střihy na milé drobnosti i tašku, na vaše přání se potrápíme s šitím křivek,

cs.jpgukážeme si jak stavět falešná katedrálová okna 

 

           nebo přinutíme Divoké husydfs.jpg letět tam, kam chceme, připravíme podzimní dekoraci.


Čas na zahradě můžeme strávit háčkováním košíčku ala Ikea a doplnit je textilním kvítím 
Z nabídky si můžete vybírat jen to, co vás zajímá nebo naopak…. Vytáhněte na výlet ze skříní své kostlivce a přijeďte si v klidu dodělat svou vlastní tvorbu. Možností je neomezeně 

Cílem není večer padnout vyčerpáním u šicího stroje, ale užít si, povídat si, a vzájemně si nanášet pleťové masky a opalovací krém. Po celou dobu našeho tvořivého lenošení nám bude zajištěna plná penze, doplněná grilovačkou (ryby i masíčka) a ohýnkem s kytarou. Snídaně je formou švédských stolů. Vzhledem k tomu, že se nejedná o hotel a paní kuchařka nakupuje potraviny výhradně pro nás, a to z regionálních zdrojů (masíčka z Potravinářské školy v Jeseníku a sýry z Bělé), zde poprosím některé z vás, aby si ujasnili svou orientaci (myslím tedy tu kulinářskou) a do přihlášky jasně napište stravování VEGE!!! Jinak drobné občerstvení, nealko a vínko z Moravy bude možno zakoupit na místě.

A teď to důležité:
Cena víkendového setkání je 1100 Kč (2 noci plus plná penze od páteční večeře do nedělního oběda).
Ať Danušce trochu odlehčíme, místečko si rezervujte na mé mailové adrese – gemelova@atlas.cz  (Ing. Lenka Gemelová - Lichnov)
Poprosíme Vás o zálohu ve výši 500 Kč,- na č.ú. : 263894093/0800

Do zprávy připište Volárna a své jméno a to, prosím, do konce měsíce června!!! Zálohu můžete uhradit i na klubu 22.6. v Bruntále. Pokud někdo nemůže zaplatit zálohu tento měsíc, jsem si vědomá, že se platí i podzimní Smilovice, stačí mě kontaktovat.

Prosím, zareagujte se co nejdříve, abychom volná místečka mohli nabídnout dalším spřízněným duším

Na letní setkání se moc těší Dana, Lenka a úžasný tým - paní majitelka Volárny Anička Hladíková a paní kuchařka Zuzka Kunzfeldová.

Pár foteček z Volárny naleznete zde:
http://www.ckros.cz/zajezdy/cesko/jeseniky/slezska-harta/chalupa-volarna

volarna.jpg