Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lavyl

 V úterý dne 24. 2. v 11,00 hodin mi sem do učebny na nám. Míru 11 v Bruntále - dojede jedna paní, která odprezentuje přípravek na bázi nanovlákna Lavyl. Mnozí z Vás jste o tom již slyšely, minimálně jedna z Vás a já ten přípravek používám na různé zdravotní neduhy. Hovoří se o něm jako o zázraku, používají ho všechny zdravotní obory, je to zázrak na popáleniny, které jsou velmi bolestivé a léčení zdlouhavé - tady se cesta k uzdravení mnohonásobně zkrátí, stejně jako utrpení, které popáleniny provází. Výborně působí při zacelení tržných ran, kožních nemocí, bakteriálních problémů, na plísně atd., atd.

Já sama jsem tento přípravek zkoušela na sobě, na partnerovi i na Jarkovo psech. Imy oči, které byly označeny lékaři i laboratořemi a drahými vyšetřeními za nevyléčitelné, jsou za 3 týdny zdravé, stejně jako uši kokřice Xilly. Tyto přípravky působí jak na lidi, tak i na zvířata. Používá je Mark Dzirasa stejně jako jeho kamarádka spisovatelka a učitelka FS Mary Diamond - www.doublea.cz a její maminka v LDN ve Švýcarsku.

Pokud budete mít čas a chuť se něco dozvědět, přijďte si poslechnout o účincích těchto přípravků. Doba trvání prezentace nepřesáhne hodinu.

Mějte pěkný den, Dana