Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kreslení pravou mozkovou hemisférou II.

 

logo.jpg

 pořádá

 
ve dnech sobota 7. až neděle 8. února 2015    
 (so 9,00 – 18,00 a ne 9,00 – 16,00 hodin s polední pauzou na oběd)
                                             
Kreslení pravou hemisférou II. h2.jpg
černobílé etudy – krajina, objekty, zátiší
 
V tomto kurzu se seznámíte s kresbou objektů, zátiší atp. Naučíte se zobrazovat povrchy nejrůznějších materiálů a předměty z různých úhlů. Hlavním tématem bude zobrazení trojrozměrných předmětů a jejich převod do dvojrozměrného obrazu. Dozvíte se, co je to kompozice, perspektiva, zlatý řez.
Budete používat tužku, uhel a pastel.
Tento kurz navazuje na základní kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou I. Použijeme a zdokonalíme všechny techniky a vědomosti, které jsme doposud získali. Budeme pokračovat nejen v odstínu jedné barvy (tzv. valér), ale zkusíme i barvy jiné.
 
Opět budeme žasnout nad tím, co jsme se vše naučili v základním kurzu. A opět se Vám otevře svět hlubší tvořivosti pomocí kresby, relaxace, kreativity a nových možností, které již máte zvládnuté a které ke svému potěšení a prospěchu dnes již využíváte.
 
Náplň kurzu:Realistická kresba Kreslení pravou mozkovou hemisférou II. – černobílé obrazy tužkou, uhlem, rudkou, křídou a pastelem - kompozice, perspektiva, zlatý řez.
 h3.jpgh5.jpg
        h4.png
  Cena kurzu: 1 290,-- Kč
 
Přihlášky a informace:
Závaznou přihlášku adresujte na: dana.lunakova@seznam.cz, tel.: 603 488 553, Skype: Dana Luňáková, popř. osobně v kanceláří na nám. Míru 60/11 v Bruntále, nad Kosteleckými uzeninami