Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kreslení pravou hemisférou II.

 

logo.jpg

Vzdělávací středisko Dany Luňákové s. r. o. k7.jpg
pořádá
             v sobotu 25. a neděli 26. října 2014            

              (vždy s polední pauzou na oběd)                              
Kreslení pravou hemisférou II. 
 barevné a černobílé etudy – krajina, objekty, zátiší

V tomto kurzu se seznámíte s kresbou objektů, zátiší atp. Naučíte se zobrazovat povrchy nejrůznějších materiálů a předměty z různých úhlů. Hlavním tématem bude zobrazení trojrozměrných předmětů a jejich převod do dvojrozměrného obrazu. Dozvíte se, co je to kompozice, perspektiva, zlatý řez. Budete používat tužku, rudku, uhel, křídu, pastel a pastelku.
Tento kurz navazuje na základní kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou I. Použijeme a zdokonalíme všechny techniky i vědomosti, které jsme doposud získali. Budeme pokračovat nejen v odstínu jedné barvy (tzv. valér), ale zkusíme i barvy jiné. Naučíme se míchat všechny barvy pouze ze základu 3. barev.

Opět budeme žasnout nad tím, co jsme se vše naučili v základním i pokračovacím kurzu. A opět se Vám otevře svět hlubší tvořivosti pomocí kresby, relaxace, kreativity a nových možností, které již máte zvládnuté a které ke svému potěšení a prospěchu dnes již využíváte.

Cena kurzu: 1 290,- Kč (obsahuje: Materiál v kurzu, občerstvení, pitný režim, lektorné a režie)

 

     k8.jpg k9.jpg k10.jpg
Přihlášky a informace:
Závaznou přihlášku adresujte na: dana.lunakova@seznam.cz, tel.: 603 488 553, Skype: Dana Luňáková, popř. osobně v kanceláří na nám. Míru 60/11 v Bruntále, nad Kosteleckými uzeninami. Aktualizace na webu: www.hedaos.cz