Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

 

Vzdělávací středisko Dany Luňákové s. r. o.

pořádá

Obrazek  Cestovatel a fotograf Jirka Kolbaba v Bruntále!

 

 

 

 

v pondělí dne 13. prosince 2010 od 17,00 hod

 

v městském divadle Bruntál. 

 

Cena vstupenky je 150,-- Kč

 

 

POŘAD „Fotograf  na  cestách“

 

Obrazek

 

 

Přednáška s  promítáním nádherných a jedinečných fotografií je určena všem cestovatelům a   snílkům,   lidem,  kteří   mají  rádi   poznání,  celoživotní   vzdělávání  a  rádi  se  setkávají se  zajímavými  lidmi.  Jedním  z  nich  je  právě  spisovatel,  fotograf  a  cestovatel, pan Jiří Kolbaba (více o něm na www.theworld.cz).

 

Obrazek Obrazek

 

Jeho nezaměnitelný hlas můžete znát z víkendového vyprávění na stanici Impuls, z nesčetných reportáží. Viděli jste jej v TV a o zážitcích z cest se dočtete, nádherné  fotografie objevíte v různých časopisech (National Geographic, Koktejl atp.).

Vydal  4  knihy:  Dopisy z cest,  Tváře světa,  Obrazy světa,  6 kontinentů a v současné době chystá dotisk další knihy. Kalendář na rok 2011 je již v distribuci.

Pokud  navštívíte  zámek  v  Lednici, můžete  si  prohlédnout  úžasné velkoplošné fotografie  na výstavě „Tváře světa“, které se tam přestěhovaly z letiště Ruzyně. Také v sousedním Německu právě probíhá jeho výstava v Naturparkgalerii - Kurparkhalle Thermalbad Wiesenbad.


 

ObrazekJiří Kolbaba – viceprezident Českého klubu cestovatelů, je náruživý cestovatel, jenž viděné cestovatelské obrazy dokumentuje na citlivou vrstvu diapozitivních filmů Velvia 50 a několika digitálními kamerami SONY alfa.

  

Ze svých četných cest (navštívil již přes 120 zemí světa na všech kontinentech planety) zpracoval několik emotivních cestovatelských besed a diashow. Pořady jsou 90 - 120 minut dlouhé, doplněné o prostor pro otázky a odpovědi. Cestovatel se snaží předat divákům co nejvíce pozitivních inspirací i strategických informací pro vlastní cestování. Forma prezentace je nesmírně sugestivní, plná historických, politických, geologických a praktických informací a zkušeností. Pořady Jiřího Kolbaby (diashow, talkshow, besedy na školách, pořady pro firemní kolektivy a.j.) akcentují tradičně prvky svobody, všeobecné tolerance, ochrany fauny a flory celé planety. Velký důraz klade na citlivé zacházení se spisovným českým jazykem a dynamickou dikci.

 

Obrazek Obrazek

 

 

Pro zvídavé a zájemce o fotografování:

Po přednášce s promítnutím diapozitivů následuje malý kvíz o zajímavé cestovatelské ceny a bude dán volný prostor pro otázky posluchačů a diváků. Máme rovněž slíbeno, že  nás pan Kolbaba seznámí  s  kompozicí  svých  fotografií  a  poradí,  jak zachytit  vzácné  okamžiky do fotoaparátu a kamery.

 

 

Předprodej vstupenek v městském divadle v Bruntále

u p. Maňasové, tel.: 554 712 756, email: divadlo@mubruntal.cz nebo ve VSDL s.r.o. na nám. Míru 11

(nad Kosteleckými uzeninami v 1. patře),

tel.: 603 488 553, 739 651 777,

email: dana.lunakova@seznam.cz, VSDL@seznam.cz,

Skype: danalunakova, michaela.vrsanova.

 

Zarezervované vstupenky si příjďte vyzvednout co nejdříve, abyste měli co nejlepší místa. Délsku pořadu si určíte svým zájmem sami - cca 3 hodiny poutavého vyprávění a luxusních fotografií, úžasného hlasu čistého člověka ...

 

 

 

 

 

Obrazek     Obrazek 

 

 

 

Těšte se s námi,

                              za VSDL: Dana Luňáková

 

 

Tento projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím

Operačního programu
Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.


Vzdělávací středisko Dany Luňákové s.r.o., Mlýnská 314/1, 792 01 Bruntál
tel.: 554 714 920 , 603 488 553 , 739 651 777 ,

email:Dana.Lunakova@seznam.cz,VSDL@seznam.cz
Skype: danalunakova, michaela.vrsanova

www.danalunakova.cz
IČO 285 62 615

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Odpověď

Dana Luňáková, 28. 10. 2010 21:57

Ahoj Inko,

moc děkuji i za pana Kolbabu za Tvoje milá slova, určitě pohladí a potěší jak jeho, tak i mě. Lístky máš u mě odložené, stav se, budeš jich mít tolik, kolik si budeš přát. Vždyť pro takové lidi, jako jsi Ty, ráda tyto exkluzivní akce zajistím.
Na výstavě v Brně jsem ještě nebyla, ale určitě stihnu do konce listopadu.
Výstava a vernisáž velkoplošných fotek a další jeho přednáška v Bruntále bude opět s laskavým svolením paní Maňasové z divadla počátkem dubna příštího roku, sleduj náš web, termín dohodneme v prosinci.
Pěkný večer, a ještě jednou díky za Tvá slova. Dana

Jiří Kolbaba

Inka, 4. 10. 2010 15:24

Ahoj Danuško,

Připomínám se na lístky na J.Kolbabu na prosinec ,šla bych znovu a slíbila jsem objednat ještě další 2 ks. Zatím snad není vyprodáno?
Jsem nadšená z výstavy v Brně.......bude mít Jirka v divadle i výstavu obrazů??? Kdyby ne, tak aspoň 1 kousek by měl vozit s sebou.......to se nedá popsat. /a to o sobě tvrdí,že není fotograf/
Jinak: je sice možná 100 cestovatelů a dobrodruhů, ale Jirka je jen jeden. Tady se vzácně snoubí cestovatel s pozorovatelem, komentátorem, zapisovatelem, fotografem, malířem duše a krásna, spisovatelem a úžasným lidstvím = čili je to KOLBABA /a pak jsou ti ostatní....cestovatelé/ Souhlasíš? Jsem jednoznačně unešena....takže Ti pořád moc a moc děkuji, že jsi měla ten sen a že jsi za ním šla. Jsi stejně úžasná jako Jirka. Díky Danuško. MOC.

Hezký den, Inka