Jdi na obsah Jdi na menu
 


klub únor


Ahoj holky patchworkářky,

počátek klubu je tentokrát již ve 14,00 hodin, a to kvůli světlu. Budeme se totiž fotit s Honzou na naše kytky v koši pro patchworkovou výstavu.

Prosím, vezměte si Vaše šminky a dobové kostýmy: různé klobouky, boa a závojíčky, krajkové límečky a špičku s dlouhou cigaretou, vějíře, slunečníky  atd., atd. - fantazii se meze nekladou! Fotečky uděláme dobové (přesuňte se do jakého století chcete) v barvě sépiové kosti nebo jak nám pan fotograf doporučí.

Po focení si uděláme klub, kdy už začneme tvořit košíček s kytkami. Nezapomeňte si vzít zbytky látek na kytičky. Bylo by hezké, aby kytky byly všechny tón v tónu, třeba od růžové po sytě vínově červenou přes všechny odstíny červené, aby byl košík v harmonii.  Aby byl pestrý, ale ladil by. Ale to se dohodneme na klubu - týká se poze holek z patchw. klubu Bruntál.

Cena za focení a hotový portrét na látku: 200,-- Kč
Taky se budeme skládat na podkladovou látku a výplň Lidušce, tak ať s tím počítáte.

 

Milí návštěvníci našich stránek,

nikomu se neuzavíráme, každý zájemce, zvědavec nebo člověk s dobrými úmysly má u nás dveře otevřené. Můžete se k nám přidat nebo se chodit jen tak kochat s šitou krásou.

 

                                            Vaše

                                                                           Dana Luňáková

za kolektiv patchworkářek Prvního patchworkového klubu v Bruntále:

Lidušky Barotové (prezidentky klubu), Ing. Lenky Gemelové, Svatky Toflové, Evičky Štefancové, Martičky Mlčochové, Alenky Bubelové, Katky Luňákové, Janičky Doležalové, Táňky Hulínové, Haničky Andělové a Dany Luňákové