Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Vzdělávací středisko Dany Luňákové s. r. o.
(dále jen VSDL)


zahajuje
v úterý dne 1. března 2011 v 16,00 hodin
v učebně  VSDL na nám. Míru 11 v Bruntále
„ První klub obdivuhodných žen v Evropě“

Motto pro dnešní dny:  „Všechno je v rukou člověka a člověk je zas v rukou ženy.“


Obrazek

Klub  vzniká  na  základě  inspirace  MUDr.  Vladimírem  Savčenkem  a  jeho  kurzu „Jsem obdivuhodná žena“
v lednu t. r. v Malé Morávce
(pro neznalé: na našem webu www.danalunakova.cz – záložka „ARCHIV“ ze dne 29. 1. 2011 se dočtete více)

 

 

Pro koho „První klub obdivuhodných žen v Evropě“ zakládáme?

Pro ženy a dívky všech věkových kategorií i sociálních vrstev, které si chtějí obohatit život o nové poznatky ze světa módy, zdraví, krásy, cestování, turistiky, zábavy, vzdělávání, sportu, hobby, rukodělných aktivit, psychologie, ale i pro  všechny  ženy a muže, kteří si chtějí vylepšit vzájemné vztahy a porozumět lépe jeden druhému, ale také svým dětem, kolegům, přátelům, i nepřátelům.
 
O tom, že existuje návod, pomocí kterého mohou ženy z modelu služky přejít na model obdivuhodné ženy prostřednictvím rozhodnutí a vlastního úsilí (jen tak je reálná možnost vzniku ženského světa bez násilí a válek), mnohé z nás  přesvědčil právě doktor Savčenko (www.savcenko.sk) na svých kurzech. Přiblížil nám, že
·    Být ženou je těžké, avšak ještě těžší je být šťastnou ženou. Mnohé z toho, co se považuje za skutky milující ženy, hraje destruktivní úlohu ve vztazích s muži.
·    Ženami se nerodíme, ženami se stáváme. Sociální, ekonomické, politické a psychologické podmínky naší společnosti však ženám neumožňují stát se obdivuhodnými
·    Současné modely mužů jsou: workoholik, podnikatel, sportovec, homosexuál, gaučový pivoterapeut, alkoholik, narkoman, impotent a ještě bychom našli další přídavná jména, která muže vystihují. Avšak uvědomme si: Svého partnera jsme si vybraly pro svůj život a naše potomky samy!

Aby naše vzájemné vztahy s muži (a to nejen s partnery, ale také se svými otci, syny, bratry, kolegy atp.) byly rovnovážné a harmonické, musíme je nejdříve pochopit. Nezakládáme klub feministek, ale skutečných žen, které by se měly beze zbytku stát ŽENAMI v pravém slova smyslu, neotročit v zaměstnání, podnikání a v rodině, ale měly by si nalézt hlavně čas pro sebe, aby pak mohly své ženství dál předávat a zpříjemňovat život v rodině, zaměstnání a okolí.  M. j.: Žena také určuje obraz, styl a úroveň života mužů.


Pokud si myslíte, že Vám právě toto ve svém životě  chybělo, přijďte mezi nás na uvítací schůzku  v  úterý  1. března 2011 v 16,00 hodin a přesvědčte se o tom, že – pokud víte jak na to, můžete zbytek života prožít jako obdivuhodné a nezapomenutelné ženy.

Za Vzdělávací středisko Dany Luňákové s. r. o. se na Vás těší
                                                                Dana Luňáková a Lenka Gemelová
Veškeré informace, objednávky a přihlášky na známých adresách:
kancelář: nám. Míru 11 v Bruntále, 1. patro (vchod vedle Kosteleckých uzenin),
tel.: 603 488 553, 739 651 777
e-mail: dana.lunakova@seznam.cz , VSDL@seznam.cz 
Skype: danalunakova, Lenka.Gemelová.