Jdi na obsah Jdi na menu
 


Harmonizace zpěvem

heda-grey-rgb.jpg

pořádá
v rámci projektu Aktivní ženy Bruntálska (CZ.1.04/3.4.04/76.00255)
Léčebné harmonizační zpívání - Harmonizace zpěvem
s Karlem Richardem Marinovem

v pátek 27. února 2015 od 17,00 hodin
v kongresovém sále firmy
hmf estate s. r. o. na ul. Dr. E. Beneše 21 v Bruntále, 3. patro (pod poštou - bývalý ARS)

marinov.png

Na základě Vašich četných žádostí se nám podařilo pozvat do našeho města a projektu ESF „Aktivní ženy Bruntálska“ na jednu z posledních akcí tohoto projektu zpěváka Karla Richarda Marinova (www.krmarinov.cz), aby se podnikatelky v něm zapojené dokázaly při harmonizaci za pomoci vibrací intuitivně-alikvotního zpěvu zbavit stresu a napětí.

Pro udržení vitality a zdraví v podnikání a rodinném životě až do vysokého věku nestačí se jen zdravě stravovat, relaxovat a cvičit. Velmi důležitá je i psychohygiena (uvolňování psychiky bez chemie). Ne každý však dokáže sám v klidu meditovat, protože neví, jak na to. Právě pro Vás je pak určena jedna z mnoha akcí, které jste si doposud mohly v našem projektu vyzkoušet. Intuitivně-alikvotní zpěv (harmonizace zpěvem) je druh zpěvu, který znali již naši dávní předkové a je založen na vědomém zesílení alikvotních tónů pomocí jemné práce s rezonančním prostorem v ústech a polohou jazyka. Tento zpěv způsobuje vibraci, která může příznivě působit na naši psychiku, orgány v našem těle a celkově zklidnit a zharmonizovat. Více zde: http://www.krmarinov.cz/alikvotni-zpev/


Vzhledem k jedinému termínu na tuto akci je třeba nahlásit Vaši účast max. do 16. 2. 2015, abychom mohli (dle počtu nahlášených osob) zajistit adekvátní prostory. Hlaste se na známých kontaktních místech: Kancelář na nám. Míru 11 Bruntál, tel: 603 488 553, Skype: Dana Luňáková, Vašek Meca, mejly: dana.lunakova@seznam.cz nebo heda.os@seznam.cz,        web: www.hedaos.cz (aktualizace, informace, veškeré kontakty atp.)

Tento projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

grafika3.jpg