Jdi na obsah Jdi na menu
 


Feng Shui

 

heda-grey-rgb.jpgfs1.jpg

fs.jpgpořádá
Workshop Feng Shui v odívání a stylu
v sobotu 14. září 2013 od 13,00 hod.
v učebně o. s. Heda na nám. Míru 11         v Bruntále


Nejdříve se seznámíme s teorií pěti prvků podle starého asijského učení Feng Shui. Tento program bude trvat (dle Vašeho zájmu) cca 1,5 – 2 hodiny.
Po té, co zvládneme vstřebat všechny informace,  se vypravíme do přírody, abychom se v praxi naučili rozpoznat, jak na tom tedy jsme. Cestou si budeme povídat o všem, co kolem sebe vidíme a co nás bude v přírodě inspirovat k rozpoznání našeho stylu, barev atp., a to všechno v pěti symbolech Feng Shui – starém asijském učení o harmoniích, energiích, ukrytých v přírodě, budovách i v nás.
Na názorných pěti prvcích: Vodě, Ohni, Kovu, Dřevu a Zemi se přiblížíme k poznání, jaký styl, barva, materiál, doplňky nám budou slušet a hlavně pochopíme podstatu toho, proč jsme se mnohdy třeba celý život necítili v některém oblečení a barvách, proč nám nesluší to, co jsme si do skříně pořídili a nenosíme. Zjistíme s naprostou přesností, co si naopak máme pořídit, v čem budeme vypadat svěží, co si na sebe při které příležitosti vzít a jak rozeznáme určité typy lidí právě podle toho, co mají na sobě v podobě oděvů, doplňků, střihu a barvy vlasů, obuvi atp., kdo žije v tom kterém obydlí, budeme si umět udělat obrázek o lidech dle jejich auta, chování atp.
Předpokládané ukončení WS cca v 17,00 až 18,00 hod.
Cena 200,-- Kč je částečně dotovaná z projektu „Aktivní ženy Bruntálska“, účastníci si hradí pouzefs2.jpg materiál v podobě manuálu na DVD nebo v tištěné podobě, který pak nastudujete v pohodlí domova a můžete se při pochybnostech vždy inspirovat a k tomuto učení vracet.

Přihlášky a info: Heda, o. s., nám. Míru 11 Bruntál, tel: 603 488 553, e-mail: dana.lunakova@seznam.cz, Skype: Dana Luňáková. web: www.hedaos.cz .                                                                      
                                                                                              
           Na tuto akci je třeba se objednat do 10. 9. 2013