Jdi na obsah Jdi na menu
 


Feng shui v podnikání

                                                                        fs2.jpg

fs.jpgheda-grey-rgb.jpg

pořádá 
                 ve dnech středa 28. května 2014                                                               Feng Shui v podnikání, na pracovišti a v kancelářifs3.jpg

Pracovna je místnost, ve které se potřebujeme naplno soustředit, podporovat svou kreativitu a myšlení. Je tedy  důležité zde zajistit ten nejlepší tok energie Čchi. Stejně jako pro ostatní místnosti v domě i zde platí, že čím více volného prostoru, pořádku, čistoty a čím méně zbytečných věcí, tím lepší tok Čchi.

Prosím všechny dámy projektové, aby si připravily nákres pracovny s vyznačením světových stran, zákresem oken, dveří, obrazů a zrcadel včetně vymalování stěn. Vhodné by bylo nafotit si pracovnu (všechny 4 stěny) s popisem všech osob, které pracovnu (nebo pracovní prostor) používají.
Povíme si o osvětlení prostoru, výběru a rozmístění nábytku, doplňků, pokladny (trezoru), uspořádání věcí na stole, o barvách stěn, nábytku, závěsů atp., obrazech a mnoha jiných aspektech, které Vám pomohou ve Vaší prosperitě a úspěchu podnikání.
Prosím, doručte mi nákresy (v ruce nebo mejlem) max. do 5. 5. 2014, abychom mohli na Vašich pracovnách individuálně zapracovat. Je Vás 50!
fs4.jpgTěšíme se na Vás, Dana a Vašek

Informace a přihlášky v kanceláři na nám. Míru 11 v Bruntále,
případně telefonem 603 488 553, 739 651 777, Skype: Dana Luňáková, Vašek Meca,
e-mail: dana.lunakova@seznam.cz, heda.os@seznam.cz, web: www.hedaos. cz
 

Tento projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu

logo-dotace.jpg