Jdi na obsah Jdi na menu
 


Elena Tomilina - Plumlov

 

1.jpg a heda-grey-rgb.jpg          

 

pořádá

2.jpg

 

v hotelu Plumlov Mostkovice na břehu Plumlovské přehrady

www.hotelplumlov.cz

ve dnech pondělí 17. až sobota 22. října 2016

VIP KURZ „PŘIROZENÉ OZDRAVENÍ TĚLA A DUŠE“

 

LOKALITA:

Hotel Plumlov se nachází na břehu Plumlovské přehrady, pět kilometrů od Prostějova v samém srdci Moravy. Jeho poloha, blízko hlavního tahu R46 mezi Brnem, Olomoucí a Ostravou, stylová restaurace, komfortní ubytování, konferenční prostory a malebné okolí s nádherným výhledem, tvoří výborné předpoklady k pořádání  našeho VIP kurzu, tentokrát v luxusním a relaxačním rozmazlovacím kurzu s Elenou Tomilinou.

 

UBYTOVÁNÍ A STRAVA NA KURZU: 

Hotel nabízí jedenáct dvoulůžkových pokojů a svatební apartmán s vlastní vířivkou. Všechny pokoje jsou kompletně vybavené včetně možnosti přistýlky. Každý pokoj je originál, ale ve všech najdete pohodlnou postel, šatní skříň, sedací nábytek, TV přijímač. Samozřejmostí je vlastní koupelna a pokrytí vysokorychlostním bezdrátovým internetem. K dispozici je rovněž vynikající hotelová kuchyně s restaurací s rozměrnou terasou a oplocené parkoviště pro všechny zákazníky zdarma. V 1. patře se nachází slunný sál s výhledem na celou přehradu, v němž budeme cvičit. Vezměte si s sebou pohodlné oblečení a obuv do sálu, karimatky a osušky pro případnou masáž.

 

DOSTUPNOST:

Autem přijedete až na místo samé k hotelu (z dálnice Brno-Olomouc sjedete do města Prostějova a dle směrovek projedete směr Boskovice – Blansko – Plumlov).

Pokud přijedete vlakem, pak vystoupíte v Prostějově na hl. nádraží a přímo před nádražím je i autobusové nádraží, ze kterého odjedete autobusem směr Plumlov, vystoupíte na zastávce „U Valášků“ nebo nově na zastávce „hotel Plumlov“, případně (pokud bude špatné spojení) Vás osobně vyzvedneme a dovezeme    na hotel dle Vašich požadavků.

3.jpg4.jpg5.jpg

6.jpg7.jpg

ZAČÍNÁME: V pondělí  17. října 2016 je prezentace a ubytování od 16,00 do 17,00 hod., v 17,00 hod. zahajujeme program.

 

Následný harmonogram je podobný těm, na který jste (stálí 8.jpgnávštěvníci) zvyklí, (přesto upřesňuje aktuálně lektorka):

8,00 – 9,00 hod. – ranní rozcvička

9,00 hod. snídaně v objektu

10,00 – 13,00 hod. – dopolední program

13,00 hod. – oběd

… pak osobní volno, které můžete věnovat procházkám po okolí přehrady, výletům do nedalekého Prostějova, ale hlavně do zámku Plumlov, kde nás provede osobně kastelán i po místech, která jsou běžným návštěvám zapovězena. Dáme si kávu v malebné kavárničce v podzámčí a užijeme si teplého, barevného podzimu nad stříbřitě modrou hladinou přívětivé přehrady, případně si zahrajeme minigolf pod hrází přehrady.  V tomto osobním volnu proběhne i pár masáží lektorky Eleny Tomiliny a podkurz Dany Luňákové: FS v odívání a obydlí

18,00 hod. večeře

19,00 – 21,00 hod. – večerní program.

 

Program plumlovského kurzu:

•          Komplex fyzických cvičení na páteř a klouby (ranní rozcvička).

•          Speciální Taoská omlazující masáž s ozdravnými zvuky

•          Umění správného dýchání - dechové techniky na ozdravení celého těla

•          Dechové techniky na formování postavy

•          „Jívový pás, Letící drak“ - stimulace vnitřních orgánů k posílení výroby hormonů, zbavení se tukové tkáně v oblasti břicha a zpevnění páteře.

•          Komplex sexuální Gunfu – proměna sexuální energie v energii životní síly, vyrovnávání ženské a mužské energie a intimní gymnastika pro obě pohlaví

•          Posilování, zpevňování a uvolňování svalů pánevního dna (pro ženy i muže)

•          Unikátní ozdravný komplex Taj-czy - Čchi-kung -  20 kroků: Dynamická meditace, nabírání  a rozdělování energie (skvělý ozdravný prostředek, který napomáhá stabilizaci energetické rovnováhy a je výborný k pročištění energetických kanálů).

•          Vyrovnávání našeho vnitřního stavu – harmonizace (meditační praktiky)

•          Komplex změny šlach a vazů – zlepšení hybnosti a správné natažení zkrácených šlach a vazů 

•          Dynamické cvičení „Drak a Pták“ jako způsob zlepšeni zdraví (prostředek jak najit cestu ke zdraví) - ozdravný protahovací komplex z Taovské jógy

•          Meditace na léčebné obrazy

•          Nejrůznější relaxační samo-masáže a masáže na povzbuzení sexuality.

 

Vzhledem k velkému rozsahu výše uvedených komplexů budou tyto střídavě používány na kurzu dle zvážení lektorky a přizpůsobeny složení účastníků kurzu a prostředí.

 

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům a nový velkoplošný meditační kalendář s čínským lunárním výhledem do roku 2020 a soubor 12. pohlednic obrazů Eleny Tomiliny.

9.jpgNa kurzu proběhne odpolední ojedinělý podkurz10.jpg „Odívání dle pěti prvků Feng Shui“ a je určen pro ženy i muže, kteří stále hledají svůj styl a příhodné barvy do svého šatníku, stejně jako doplňky, střih a barvu vlasů i make-upu atp., ale také pro ty, kteří si potřebují sladit svůj domov a zahradu do takové podoby, aby se jim v jejich domově líbilo, dařilo se i v partnerském a rodinném vztahu a rádi se domů vraceli načerpat nových sil do každodenního shonu. 

 

KONČÍME: V sobotu 22. 10. 2016 snídaní v 9,00 hodin, která následuje po ranním programu od 8,00 do 9,00 hodin.

 

Garantovaná cena kurzu (u přihlášek a uhrazených záloh do 5. 10. 2016) : 6 950,-- Kč obsahuje plnou penzi, ubytování a kurzovné. Po došlých přihláškách a zálohách (2 500,-Kč) od 6. 10. se cena zvyšuje na 7 300,-Kč.

 

Kurz organizuje a přihlášky na kurz přijímá:  Dana Luňáková, osobně Bruntál, Okružní 20 (kancelář), tel. +420 603 488 553 mejl: dana.lunakova@seznam.cz,  Skype a FB: Dana Luňáková,

více na webu: www.danalunakova.cz a www.hedaos.cz

 

Případné dotazy rovněž na: Ing. Leoše Lacinu, manažera akademické malířky Eleny Tomiliny na tel.: + 420 603 258 558, mejl: škola.zdravi@seznam.cz,  Skype: banana jack, FB: Škola zdraví.eu.             Více informací a aktualizace na webu: www.skolazdravi.eu

Po přihlášení Vám zašleme k vyplnění přihlášku a pokyny k úhradě nevratné, ale přenosné zálohy na jinou osobu.

Do 5. 10. 2016 garantujeme cenu kurzu 6 950,-- Kč, záloha na kurz činí minimálně 2 500,-- Kč (do zprávy pro příjemce uveďte Vaše příjmení a Plumlov). Tuto částku, stejně jako přihlášku je třeba zaslat k nám zpět nejpozději do 5. 10. 2016  -  do této doby nám hotel rezervuje ubytovací kapacitu na počet maximálně 25 účastníků. Následující den musíme uhradit za každého účastníka uvedenou zálohu, proto konečná cena pro přihlášené po termínu činí 7300,- Kč. Po 5. 10. 2015 hotel uvolňuje svou ubytovací kapacitu pro ostatní návštěvníky mimo našeho kurzu.

 

Těšíme se na setkání s Vámi v této zcela nové, zajímavé lokalitě Střední 11.jpgMoravy, z jedné strany ohraničené městem Prostějovem (úrodná Haná), z druhé strany přehrady atypickým, jedinečným zámkem Plumlov a začínajícími kopečky Drahanské vrchoviny.

 

Nezapomeňte: Kurz je určen pro jednotlivce, ale i partnery, kteří by chtěli zkvalitnit a povzbudit svou sexuální energii, mají zájem o zpevnění pánevního dna, prevenci úniku moči a potlačení rizika rakoviny prostaty mužů.

Těšíme se na setkání s Vámi,                  

                                               

              12.jpg  Elena Tomilina,

                            Dana Lunáková,

                                           a Leoš Lacina

 13.jpg

14.jpg