Jdi na obsah Jdi na menu
 


Elena Tomilina - Malá Morávka

1.jpg a heda-grey-rgb.jpg           

pořádá

6ti denní prázdninový mnoho tematický kurz spojený s poznáváním krásných hor Jeseníků na Severní Moravě

 

v hotelu PRADĚD KARLOV – MALÁ MORÁVKA - JESENÍKY


ve dnech sobota 9. až čtvrtek 14. července 2016

 

2.jpg

      „Cesta k upevnění zdraví a dlouhověkosti“

Program je určen pro ženy a muže jakéhokoliv věku, směřující k obnovení a upevnění vlastního zdraví.

Kurz je zaměřen na ozdravění a harmonizaci vlastního těla a duše, na zlepšení pohyblivosti páteře a kloubů a na umění nabírat a vyrovnávat energii v těle. Naučíte se ozdravné způsoby dýchání, omlazující automasáž s ozdravnými zvuky na vnitřní orgány, různé protahovací cviky a komplexy z Taoské Jógy, mnoho účinných komplexů z Čchi-kungu, speciální a zapomenuté, jednoduché techniky starých mistrů s rychlými ozdravnými účinky.  Prožijete krásné meditace a masáže ve dvojicích na zklidnění psychiky a uvolnění organizmu.

Vzhledem k tomu, že právě probíhají prázdniny, hotel je přizpůsoben i pro rodinky s dětmi, máte možnost vzít s sebou i své děti a partnery/ky a užít si tak společné dovolenkové chvíle s rodinou. 

Program kurzu:

 • Komplex fyzických cvičení na páteř a klouby (ranní rozcvička na horské louce)
 • Speciální Taoská omlazující masáž s ozdravnými zvuky
 • Umění správného dýchání - dechové techniky na ozdravení celého těla
 • Jívový pás, Letící drak - stimulace vnitřních orgánů k posílení výroby hormonů, zbavení se tukové tkáně v oblasti břicha a zpevnění páteře.
 • Posilování, zpevňování a uvolňování svalů pánevního dna (pro ženy i muže)
 • Unikátní ozdravný komplex Taj-czy - Čchi-kung - 20 kroků: Dynamická meditace, nabírání  a rozdělování energie (skvělý ozdravný prostředek, který napomáhá stabilizaci energetické rovnováhy a k pročištění energetických kanálů).
 • Komplex změny stavu šlach, vazů a svalů formujících postavu pomocí speciálního dechového cvičení
 • 8 kousků brokátů - působí na zlepšení pohyblivosti a uvolnění, odlehčuje průchod energie v těle
 • komplex Severní Hvězda - Čchi – kung (typ Ba-Gua-Zhang)
 • Osm kroků ke zdraví (8 způsobů ozdravné chůze zlepšující krevní  a energetický oběh).
 • Různé relaxační masáže ve dvojicích

Vzhledem k velkému rozsahu výše uvedených komplexů budou tyto střídavě používány na kurzu dle zvážení lektorky a přizpůsobeny složení účastníků kurzu a prostředí.

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům a nový velkoplošný meditační kalendář s čínským lunárním výhledem do roku 2020 a soubor 12. pohlednic obrazů Eleny Tomiliny.

Doprovodný program Dany Luňákové pro zájemce:

    3.jpg  Odívání dle principu Feng-Shui…

Také jste na tom tak, že do dnešního dne si nevíte rady se svým stylem v odívání, doplňcích, vybavení bytu, osazení zahrady atp.? Pak se nechte inspirovat úžasnou a neotřelou metodou, nazvanou pro náš kurz: Odívání dle principů Feng Shui s pěti prvky (Oheň, Země, Kov, Voda, Dřevo)

Hravou a zábavnou formou se seznámíte s tím, co Vám bude slušet, v čem se budete cítit bezpečně, volně, jaké zvolit oděvy, doplňky, účes, barvy a čím se obklopit ve Vašem obydlí, abyste se cítili příjemně, byli úspěšní jak v zaměstnání, tak v soukromí atp. Současně dostanete mnoho dalších cenných rad do Vašeho  navždy harmonického života….

4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg                                                                                                            

UBYTOVÁNÍ A STRAVA NA KURZU: 

Apartmány Praděd se nachází v největším lyžařském středisku v Jeseníkách v Malé Morávce - Karlově pod Pradědem. V blízkosti apartmánů jsou nesčetné turistické stezky pro všechna období, ty letní patří k nejkrásnějším poznávacím zážitkům v Jeseníkách.

Ubytování je zajištěno ve 4., 6. a 8. lůžkových apartmánech, přičemž každý apartmán je vybaven vlastní kuchyňkou s lednicí, koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Tato forma ubytování vyhovuje dobrým známým, kteří již pravidelně jezdí na kurzy s Elenkou a chtějí se spolu s kolegyněmi a kolegy bavit   a předávat si poznatky. Pokoje jsou velké a čisté, kompletně vybavené a s velkou kuchyní, včetně možnosti přistýlek. Je zde i 11 dvoulůžkových pokojů a svatební apartmán s vlastní vířivkou. Každý pokoj je originál, ale ve všech najdete pohodlnou postel, šatní skříň, sedací nábytek, TV přijímač. Samozřejmostí je vlastní koupelna a pokrytí vysokorychlostním bezdrátovým internetem.

10.jpg9.jpg11.jpg

K dispozici je rovněž hotelová restaurace s rozměrnou terasou, oplocené hřiště na míčové hry a jiné sporty, velký venkovní bazén, hřiště pro děti s nesčetnými atrakcemi. V těsném sousedství se nachází lanový park na stromech Karlov, spousta hospůdek a občerstvení, prodejna se sportovním vybavením, půjčovny sportovních potřeb atp. Auto si můžete parkovat na oploceném parkovišti - pro všechny naše účastníky zdarma. Tento pobyt můžete pojmout jako rodinnou rekreaci, pokud si vezmete s sebou děti, rodiče, sourozence, partnery, kamarády…..

 

DOSTUPNOST:

Autem s parkováním přímo u hotelu nebo vlakem či autobusem do12.jpg Bruntálu, odtud Vás odvezeme na hotel. Další možnost je autobusem přímo do Malé Morávky, odkud Vás rovněž svezeme na místo samé.

 

Zadejte si do navigace: 793 36 Malá Morávka - Karlov pod Pradědem 24
GPS: V 017°17´18,88´´ S 050°01´09,44´´

 

Zahájení kurzu:

V sobotu 9. července 2016 je prezentace a ubytování od 16,00 do 17,00 hod., v 17,00 hod. zahajujeme program.

 

Časový harmonogram pro tento pobyt:

8,00 – 9,00 hod. – ranní rozcvička

9,00 hod. snídaně v objektu

10,00 – 13,00 hod. – dopolední program

13,00 hod. – oběd

– odpolední osobní volno k odpočinku nebo toulkám po krajině, sportu a relaxu 

18,00 hod. večeře

19,00 – 21,00 hod. – večerní program.

 

Vzhledem k tomu, že společně budeme trávit horký týden prázdnin, budeme se těšit na společné chvíle dlouhých nocí u táboráku, grilování zeleniny i masa v naší vždy úžasné partě stejně naladěných přátel. Upozorňujeme, že večery v Karlově jsou protkány country a folk zpěvem v každé hospůdce, nalaďte si hlasivky a oprašte své zpěvníky. Mějte ale na paměti, že budeme na horách a tam mnohdy se soumrakem padá i zima, proto nezapomeňte přibalit teplé mikiny a možná i ten nějaký repelent proti komárům. 

Přihlášky na kurz zasílejte na adresu: Danu Luňákovou, (osobně): Dům s pečovatelskou službou 792 01 Bruntál, Okružní 20  nebo  na tel. +420 603 488 553, mejl: dana.lunakova@seznam.cz, Skype a FB: Dana Luňáková,  Více na webu: www.danalunakova.cz a www.hedaos.cz

V případě nejasností a bližších dotazů můžete telefonovat rovněž Ing. Leoši Lacinovi, manažerovi akad. mal. Eleny Tomiliny na tel.: + 420 603 258 558, napsat na mejl: škola.zdravi@seznam.cz, Skype: banana jack,     FB: Škola zdraví.eu. Více informací a aktualizace na webu: www.skolazdravi.eu.

 

Po přihlášení na některém z uvedených kontaktů Vám zašleme k vyplnění přihlášku a pokyny k úhradě nevratné, ale přenosné zálohy na jinou osobu.

Záloha na kurz činí 2 000,-- Kč (do zprávy pro příjemce uveďte Vaše příjmení a léto Karlov). Tuto částku, stejně jako přihlášku je třeba zaslat k nám zpět nejpozději do 15. 6. 2016 -  do této doby nám hotel rezervuje ubytování na počet maximálně 25 účastníků. Po uvedeném termínu uvolňuje svou kapacitu pro ostatní návštěvníky mimo náš kurz. Konečná cena pro účastníka kurzu je 5 800,-- Kč, (lektorné, ubytování, plná penze z výběru 3. možností stravy – normál, bezmasá a bezlepková, kurz FS) Pro ty z Vás, kteří s námi jezdíte pravidelně, máte cenu zvýhodněnou na 5 600,-- Kč (jako prázdninový dárek).

 

Těšíme se na setkání s Vámi v této zcela nové, zajímavé lokalitě Severní Moravy - Hrubého Jeseníku, která je protkána stovkami nádherných stezek a výhledů do panensky čisté přírody Jeseníků.

13.jpg14.jpg15.jpg

Nordic hole, tenisové a ping-pongové rakety a míčky, balon, botasky, batůžek, plavky, to vše s sebou.

 

Končíme ve čtvrtek 14. 7. 2016 snídaní v 9,00 hodin, která následuje po ranním programu od 8,00 do 9,00 hodin.

 

Těšíme se na nová a další setkání s Vámi

 

                 Elena Tomilina, Leoš Lacina a Dana Lunáková