Jdi na obsah Jdi na menu
 


Elena Tomilina - Malá Morávka zima

 

1.jpg a  2.jpg          

pořádá

6ti denní zcela nový kurz

„Přirozené ozdravení těla a duše + umění ozdravného dýchání a diagnostika + korekce zdraví pomocí kresby“,

spojený s možností lyžování a jiných zimních sportů ….

3.jpg 4.jpg

v hotelu PRADĚD KARLOV – MALÁ MORÁVKA - JESENÍKY

ve dnech pondělí 5. až sobota 10. prosince 2016

 

V pondělí 5. 12. 2016 je prezentace a ubytování od 16,00 do 17,00 hod., v 17,00 hod. zahajujeme program.

 

Program je určen pro ženy a muže jakéhokoliv věku, směřující k obnovení a upevnění vlastního zdraví.

Kurz je zaměřen na ozdravění a harmonizaci vlastního těla a duše, na zlepšení pohyblivosti páteře a kloubů a na umění nabírat a vyrovnávat energii v těle. Naučíte se ozdravné způsoby dýchání, omlazující samo-masáže s ozdravnými zvuky na vnitřní orgány, různé protahovací cviky a komplexy z Taoské Jógy, mnoho účinných komplexů z Čchi-kungu, speciální a zapomenuté, jednoduché techniky starých mistrů s rychlými ozdravnými účinky.  Prožijete krásné meditace a masáže ve dvojicích na zklidnění psychiky a uvolnění organizmu.

 

Harmonogram: (je mírně upravený oproti navyklému, a to vzhledem k 5.jpglokalitě a možnosti lyžování) :

8,00 – 9,00 hod. – ranní rozcvička

9,00 hod. snídaně v objektu

10,00 – 13,00 hod. – dopolední volno s možností lyžování

13,00 hod. – oběd

15,00 – 18,00 hod. – odpolední program 

18,00 hod. večeře

19,00 – 21,00 hod. – večerní program.

Program kurzu:

 1. Komplex fyzických cvičení na páteř a klouby (ranní rozcvička)
 2. Speciální Taoská omlazující masáž s ozdravnými zvuky
 3. Umění správného dýchání - dechové techniky na ozdravení celého těla
 4. Jívový pás, Letící drak - stimulace vnitřních orgánů k posílení výroby hormonů, zbavení se tukové tkáně v oblasti břicha a zpevnění páteře.
 5. Komplex sexuální Gunfu – proměna sexuální energie v energii životní síly, vyrovnávání ženské a mužské energie a intimní gymnastika pro obě pohlaví
 6. Posilování, zpevňování a uvolňování svalů pánevního dna (pro ženy i muže)
 7. Unikátní ozdravný komplex Taj-czy - Čchi-kung -  20 kroků: Dynamická meditace, nabírání a rozdělování energie (skvělý ozdravný prostředek, který napomáhá stabilizaci energetické rovnováhy a k pročištění energetických kanálů).
 8. Komplex změny stavu šlach, vazů a svalů formující postavu pomocí speciálního dechového cvičení
 9. 8 kousků brokátů - působí na zlepšení pohyblivosti a uvolnění, odlehčuje průchod energie v těle
 10. Hra 5 zvířat – nejstarší ozdravný komplex vnitřního Tai-czy, který slouží i k prevenci chorob a jejich léčbě, zlepšuje zdraví a prodlužuje lidský život.
 11. Různé relaxační masáže ve dvojicích

 

Specialitou kurzu je „Diagnostika pomocí autokresby a ozdravné kreslení “ – ART terapie, která je mimořádně vhodná pro všechny. Autodiagnostika pomůže hlouběji poznat sám sebe i rozšířit vaše vnitřní vidění. Barevné kreslení je jedním ze způsobu vyrovnávání vnitřního psychického stavu a duchovního rozvoje člověka. Důležité je uvolnit se, zastavit se a relaxovat  tvůrčím způsobem. Je to také ideální možnost vyzkoušet si dobrodružství výtvarně - transové meditace, při které se nastartuje očistný proces, vedoucí k celkové harmonizaci, tedy uvolnění stresu, možné odbourání  bloků a k relaxaci.¨

(Vzhledem k velkému rozsahu výše uvedených komplexů budou tyto střídavě používány na kurzu podle dispozic lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí).

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům a nový velkoplošný meditační kalendář s čínským lunárním výhledem do roku 2020, soubor 12. pohlednic obrazů paní Eleny Tomiliny.

6.jpg7.jpg8.jpg

UBYTOVÁNÍ A STRAVA NA  KURZU: 

Apartmány Praděd se nachází v největším lyžařském středisku v Jeseníkách v Malé Morávce - Karlov pod Pradědem. V blízkosti apartmánů jsou turistické stezky i pro zimní období, vleky na sjezdové lyžování (hned naproti hotelu) a běžkařské tratě. Je možné využít nespočetné množství turistických stezek a typů na výlety po krásných Jeseníkách.

Ubytování je zajištěno ve 4., 6. a 8. lůžkových apartmánech,9.jpg přičemž každý apartmán je vybaven vlastní kuchyňkou s lednicí, koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC a možností přistýlek. Tato forma ubytování vyhovuje dobrým známým, kteří již pravidelně jezdí na kurzy s Elenkou a chtějí se spolu s kolegyněmi a kolegy bavit a předávat si poznatky. Pokoje jsou velké a čisté, kompletně vybavené, s velkou kuchyní.

Je zde i 11 dvoulůžkových pokojů a svatební apartmán s vlastní vířivkou. Každý pokoj je originál, ale ve všech najdete pohodlnou postel, šatní skříň, sedací nábytek, TV přijímač. Samozřejmostí je vlastní koupelna a pokrytí vysokorychlostním bezdrátovým internetem.

K dispozici je rovněž hotelová restaurace s rozměrnou terasou a oplocené parkoviště pro všechny naše kurzisty zdarma.

DOSTUPNOST:

Autem s parkováním přímo u hotelu nebo vlakem či autobusem do Bruntálu, odtud Vás odvezeme na hotel. Další možnost je autobusem přímo do Malé Morávky, případně Vrbna p. P. nebo Rýmařova, odkud Vás rovněž svezeme na místo   hotelu Praděd.

 

Zadejte si do navigace: 793 36 Malá Morávka - Karlov pod Pradědem 24
GPS: V 017°17´18,88´´ S 050°01´09,44´´

 

V Pradědu si můžete za úplatu zapůjčit veškeré lyžařské a jiné 11.jpgsportovní vybavení. Pokud budete chtít zajistit učitele na lyžování, přihlaste se dopředu, zajistíme (věk a pohlaví nehraje žádnou roli, omezující může být jen zdravotní stav!). V Karlově je mnoho vleků pro různě zdatné sjezdaře. Důležité bude, aby byl v době našeho pobytu sníh. Pokud nebude, můžete vyjet až na samotný Praděd, tam je sníh vždy nebo vymyslíme náhradní program k aktuálnímu počasí.

Nachystejte si zpěvníky, dorazí za námi vynikající muzikant Marek Zavřel, který nám zpříjemní adventní čas u hořícího krbu společným zpěvem s kytarou a foukací harmonikou. 

Prosím, vezměte s sebou mikulášskou čapku a určitě i karimatky.

Končíme v sobotu 10. 12. 2016 snídaní v 9,00 hodin, která následuje po ranním programu od 8,00 do 9,00 hodin.

Garantovaná cena kurzu je 5 800,-- Kč (pro ni je důležité, aby byla nejpozději do 20. 11. 2016 podána přihláška a uhrazena  záloha  ve výši 2 000,-- Kč): - obsahuje plnou penzi, ubytování, kurzovné a doprovodný program. Po promeškání tohoto termínu jsme nuceni zvednout cenu o 200,-- Kč na 6 000,-- Kč (vztahuje se k pozdním přihláškám a úhradám).

 

12.jpgKurz organizuje a přihlášky na kurz přijímá: 

Dana Luňáková, osobně Bruntál, Okružní 20 (kancelář), tel. +420 603 488 553

mejl: dana.lunakova@seznam.cz,  

Skype a FB: Dana Luňáková, více na webu: www.danalunakova.cz nebo www.hedaos.cz

 

Případné dotazy rovněž na:

Ing. Leoše Lacinu, manažera akademické malířky Eleny Tomiliny  

na tel.: + 420 603 258 558,

mejl: škola.zdravi@seznam.cz, Skype: banana jack, FB: Škola zdraví.eu.     Více informací a aktualizace na webu: www.skolazdravi.eu

Po přihlášení na některém z uvedených kontaktů Vám zašlem13.jpge k vyplnění přihlášku a pokyny k úhradě nevratné, ale přenosné zálohy na jinou osobu.

 

Záloha na kurz činí 2 000,-- Kč (do zprávy pro příjemce uveďte Vaše příjmení a Praděd Karlov zima). Tuto částku, stejně jako přihlášku je třeba zaslat k nám zpět nejpozději do 20. 11. 2016 -  do této doby nám hotel rezervuje ubytování na počet maximálně 25 účastníků. Po uvedeném termínu uvolňuje svou ubytovací kapacitu pro ostatní návštěvníky mimo našeho kurzu.

 

Vychutnejte si zcela novou, zajímavou lokalitu Severní Moravy, Hrubého Jeseníku, která je typická pro nejvyšší sněhové přikrývky v naši zemi, jež však nejsou nikde v médiích uváděny nebo jsou uváděny velmi sporadicky.  Středisko Malá Morávka – Karlov je nejrozsáhlejším a nejrychleji zmodernizovaným lyžařským střediskem Jeseníků s nejhustší koncentrací lyžařských vleků.

 

Na setkání s Vámi se těší:        

 

  Elena Tomilina, Dana Lunáková,

                 a Leoš Lacina

14.jpg 15.jpg