Jdi na obsah Jdi na menu
 


Elena Tomilina - Karlova Studánka

 

1.jpg a  heda-grey-rgb.jpg          

pořádá

6ti denní speciální podzimní kurz zaměřený na ozdravení plic v lázních Karlova Studánka (Jeseníky) v léčebném domě Libuše se speciálně vybranými procedurami  

Přirozené ozdravení těla i duše, umění ozdravného dýchání s relaxem 

NOVINKA! Lázeňský kurz v nejčistější lokalitě ČR - maximálně pro 20 účastníků

2.jpg 3.jpg

ve dnech pondělí 3. až sobota 8. října 2016

Paní akademická malířka a fyzioterapeutka Elena Tomilina (Lipeck – Rusko) do České republiky pravidelně přijíždí a pořádá své originální a ojedinělé kurzy již 26 let.  Je spoluautorkou knížek Ing. Borise Tichanovského, úspěšná léčitelka, chiropraktička, psycholožka a akademická malířka s obrovským rozsahem znalostí a vědomostí, které předává půl roku účastníkům v naší vlasti a půl roku účastníkům v rodném Rusku. Neustále do svých kurzů kromě klasického a léty osvědčeného programu, který už znají desetitisíce zejména žen (ale i mužů), navštěvující mnohdy pravidelně její kurzy, zařazuje nové a nové poznatky a prvky, kterými pak pomáhá lidem nejen při fyzických problémech, ale i při narušené psychice, hledání smyslu života, partnerských a sexuálních vztazích, v rodičovských otázkách a v celkovém uvolnění a zklidnění moderního, hektického života a životní rovnováze.

Připravili jsme pro Vás opět další ze speciálních kurzů, který jsme si 4.jpgmoc přáli pro Vás i nás zorganizovat.

Je určený pro ženy a muže jakéhokoliv věku a pohyblivosti, kteří upřednostňují své zájmy před úplným lenošením a rádi aktivně i relaxačně prožívají svůj život mezi stejně naladěnými a pozitivními lidmi, starají se o své zdraví a upevňují ho.    V lázních Karlova Studánka je stále ještě ten nejčistší vzduch v ČR, který využijeme i my k tomu, abychom si pročistili naše plíce a na tomto luxusním kurzu, načerpali mnoho nových sil i zážitků v kouzelné přírodě Hrubého Jeseníku. Mnozí ochutnáme speciality zdejších cukrárniček, dáme si kávičku v malebných kavárničkách, projdeme se údolím divoké Opavy k Barborce a zpět se svezeme kyvadlem do Karlovy Studánky. Navštívíme sklárnu ve Vrbně pod Pradědem, kde si vyfoukneme své vlastní sklo podle naší fantazie a prožijeme mnoho dalších atrakcí a aktivit.

5.jpg6.jpg7.jpg

STRAVA:

Bude podávána v komplexu ubytovacího a léčebného domu Libuše v jídelně. Na výběr budete mít z několika druhů stravy, a to tak, jak jsme již na našich kurzech zvyklí: Z normální stravy, bezmasé a bezlepkové. Zde bude probíhat i odpolední a večerní program kurzu v aule léčebného domu Libuše (viz přiložená fota).

8.jpg

UBYTOVÁNÍ:

V Karlově Studánce budeme ubytováni v hotelu Bezruč ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením s TV. Tam bude probíhat i část programu, večerní pak - stejně jako strava, na hotelu Libuše.

9.jpg10.jpg

11.jpg

PROGRAM:

V pondělí 3. října 2016 se můžete prezentovat a ubytovat od 16,00 do 17,00 hod.  V 17,00 hod. zahajujeme program v komplexu LÉČEBNÉHO DOMU BEZRUČ.

Bližší informace k parkování a prezentaci obdržíte po přihlášení se na pobyt.

Harmonogram pro tento pobyt (upřesňuje lektorka na kurzu):

8,00 – 9,00 hod. – ranní rozcvička

9,00 hod. snídaně v objektu

10,00 – 13,00 hod. – dopolední procedury a program dle dispozic lektorky

13,00 hod. – oběd pak – odpolední osobní volno k odpočinku nebo toulkám po krajině, sportu, relaxu, dalších lázeňských procedur dle Vaší volby nebo pokynů lektorky. 

18,00 hod. večeře

19,00 – 21,00 hod. – večerní program.

Program kurzu:

  1. Komplex fyzických cvičení na páteř a klouby (ranní rozcvička)
  2. Speciální Taoská omlazující masáž s ozdravnými zvuky
  3. Umění správného dýchání - dechové techniky na ozdravení celého těla
  4. Dechové techniky na formování postavy
  5. Jívový pás, Letící drak - stimulace vnitřních orgánů k posílení výroby hormonů, zbavení se tukové tkáně v oblasti břicha a zpevnění páteře.
  6. Komplex sexuální Gunfu – proměna sexuální energie v energii životní síly, vyrovnávání ženské a mužské energie a intimní gymnastika pro obě pohlaví
  7. Unikátní ozdravný komplex Taj-czy - Čchi-kung -  20 kroků: Dynamická meditace, nabírání a rozdělování energie (skvělý ozdravný prostředek, který napomáhá stabilizaci energetické rovnováhy a k pročištění energetických kanálů).
  8. Komplex „Slévání pěti elementů“
  9. Komplex změny stavu šlach, vazů a svalů formující postavu pomocí speciálníhodechového cvičení
  10. Různé relaxační masáže ve dvojicích a spousta dalších technik, které vyhodnotí lektorka Elena Tomilina jako důležité pro úspěšný průběh tohoto kurzu

Pokud nebude Karlova Studánka zasypána sněhem, pak proběhne i doprovodný oblíbený kurz na odívání dle pěti prvků Feng Shui (určení stylu pro Vás a harmonizaci Vašeho obydlí).

Vzhledem k velkému rozsahu výše uvedených komplexů budou tyto střídavě používány na kurzu dle zvážení lektora a přizpůsobeny složení účastníků kurzu a prostředí.

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům a nový velkoplošný meditační kalendář s čínským lunárním výhledem do roku 2020, soubor 12. pohlednic obrazů Eleny Tomiliny.

12.jpg13.jpg14.jpg

Tento lázeňský pobytový kurz v Karlově Studánce končíme v sobotu 8. října 2016 snídaní v 9,00 hodin, která následuje po ranním programu od 8,00 do 9,00 hodin.

 

Cena kurzu: 7 490,-- Kč obsahuje plnou penzi, 15.jpgubytování  a kurzovné, 3 x inhalaci vincentkou, 1 x vstup do bazénového komplexu s mořskou vodou, saunami atp., 1 x vstup do solné jeskyně. Je možné si lázeňské procedury přiobjednat min. 3 neděle před započetím kurzu (ceník procedur zašleme). Nutné je napsat objednávku dalších procedur do přihlášky.  Maximální počet účastníků kurzu: 20

DOSTUPNOST:

Autem s parkováním v areálu lázní nebo vlakem, případně autobusem do Bruntálu, Rýmařova či do Vrbna pod Pradědem, odtud Vás odvezeme do lázní.

Kurz organizuje a přihlášky na kurz přijímá:  Dana Luňáková, osobně Bruntál, Okružní 20 (kancelář), tel. +420 603 488 553 mejl: dana.lunakova@seznam.cz, Skype a FB: Dana Luňáková,  více na webu: www.danalunakova.cz nebo na www.hedaos.cz

 

Případné dotazy rovněž na: Ing. Leoše Lacinu, manažera akademické malířky Eleny Tomiliny na tel.: + 420 603 258 558, mejl: škola.zdravi@seznam.cz, Skype: banana jack, FB: Školazdraví.eu. Více informací a aktualizace na webu: www.skolazdravi.eu

 

Po přihlášení na některém z uvedených kontaktů Vám zašleme k vyplnění přihlášku a pokyny k úhradě nevratné, ale přenosné zálohy na jinou osobu.

Záloha na kurz činí 2 500,-- Kč (do zprávy pro příjemce uveďte Vaše příjmení a Karlova Studánka). Tuto částku, stejně jako přihlášku je třeba zaslat k nám zpět nejpozději do 10. 9. 2016 -  do této doby nám lázně  rezervují ubytování na počet maximálně 20 účastníků. Po uvedeném termínu uvolňují svou ubytovací kapacitu pro ostatní návštěvníky lázní mimo náš kurz.

Těšíme se na setkání s Vámi v této zcela nové, zajímavé lokalitě Severní Moravy, Hrubého Jeseníku, která je protkána stovkami nádherných stezek a výhledů do panensky čisté pří-rody Jeseníků.Těšíme se na Vás všechny,kteří jste  ozhodnutí zkvalitnit své životy a upevnit si zdraví i psychiku mezi námi.

 

Elena Tomilina, Leoš Lacina 16.jpg

          a Dana Lunáková

 

17.jpg