Jdi na obsah Jdi na menu
 


Město Bruntál má již čtyři roky privilegium: Do našeho města dojíždí přední český diagnostik a konzultant

Marcel Černoch v Bruntále 

23.9.2010

4.11.2010

15.12.2010 

ObrazekPomáhá lidem zejména v ČR a SR s jejich zdravotními, psychickými, stravovacími, vztahovými a pohybovými problémy. K určení správné diagnostiky využívá svých neobyčejných schopností, které si již druhé desetiletí rozšiřuje studiem u lékařů, zabývajících se celostní, orientální, ale i jinou medicínou, studiem starých východních metod, numerologií, Feng Shui metodou, pracuje s pomocí energetických růžic,  diagnostikou dvou tváří, iris diagnostikou a dalšími vlastními metodami, které popsal ve své knize „Diagnostika v praxi, aneb Tajná řeč nemoci“, dále brožurách na pokračování „Čteme z obličeje“. V současné době je před zrozením další kniha, tentokrát o zdravém životním stylu, vaření se spoustou vlastních vynikajících originálních receptů. M. Černoch pravidelně svými radami přispívá do odborných časopisů  (zejména do časopisu CaliNews - Health and  Wealth a vystupuje na mezinárodních lékařských konferencích se svými postřehy, zkušenostmi a výzkumy.

Svou (někdy však pro mnohé) drsnější metodou vrací populaci svými radami zdraví jak fyzické, tak i psychické a stává se jejich průvodcem šťastnějším a zdravějším životem.

Marcel Černoch  je v ČR a SR pojmem, stojí za to ho navštívit a poradit se s ním, jak se svými indispozicemi naložit  ještě před tím, než na nás dolehne nemoc, popřípadě jiný problém (např. vztahový, výchovný nebo v zaměstnání apod.).

Pokud máte zájem o radu a setkání se s Marcelem Černochem, pak si zarezervujte termín na některém z našich kontaktních míst (více na www.danalunakova.cz), je nutná časová objednávka.

V našem městě rovněž pracují specializovaní maséři Radim Honč (731 614 238) a Pavel Ivánek (608 200 048), kteří dokáží uvolnit zablokované žlučovody a jiné orgány speciálními masážemi, stejně jako ucpaný lymfatický systém (otoky nohou, rukou, očí), pomohou uvolnit páteř a pokud nepotřebujete zdravotní masáže, můžete si vybrat z další široké a nepřeberné škály jejich relaxačních umění. Na masáže je třeba se také objednat. Můžete u mě nebo ještě lépe – na uvedených telefonních číslech.

Neváhejte a využijte jedinečné příležitosti! Vždyť máte obrovskou výhodu – nemusíte nikam dojíždět, stačí si zarezervovat čas dle svých možností.

Pokud Vás zajímá Váš budoucí život a chcete zažít spoustu rozuzlení doposud nepochopených zdravotních i jiných událostí ve Vašem životě, máte možnost se přihlásit do 1. ročníku Školy diagnostiky Marcela Černocha, která od samého prvopočátku začne běžet v našem Vzdělávacím středisku Dany Luňákové s. r. o. v Bruntále na nám. Míru 11 Bruntál – učebna 1. Patro (nad Kosteleckými uzeninami), stejně jako diagnostiky Marcela Černocha.

          Těšíme se na Vás, Dana Luňáková, Marcel Černoch a spol.

Kontakty:

Kancelář: Vzdělávací středisko Dany Luňákové s. r. o.,

nám. Míru 60/11 – 792 01 Bruntál

Tel.:  pevná - 554 714 920, D. Luňáková – 603 488 553,

M. Vršanová – 739 651 777

e-mail: dana.lunakova@seznam.cz, VSDL@seznam.cz