Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bazárek 2014

 

heda-grey-rgb.jpg

pořádá ve dnech 20. až 29. 5. 2014 vždy od 9,00 do 17,00 hod.  

(pauza 12,00 – 13,00 hod.)
v učebně o. s. Heda na náměstí Míru 11 v Bruntále      

(nad Kosteleckými uzeninami, 2. zvonek od spodu)
BAZÁREK použitých i nových věcí
Proč?
Protože spousta z nás má ve skříních (a na půdách) mnoho nepoužívaných věcí, ve kterých už nechodí, jsou mu malé/velké, nehodí se mu do stylu, nevhodné dárky atp. Můžete nabídnout k.jpgoděvy, doplňky (šperky, kabelky), málo používanou obuv (nebo tu, ze které Vaše děti jižk1.jpg vyrostly), nevhodnou neotevřenou kosmetiku, které ještě nedoběhla garance, záclony, závěsy, deky, doplňky pro zvířátka (klece, budky, přepravníky, pelíšky), batohy, krosny, kufry, kočárky, hračky, nábytek, sportovní potřeby, obrazy, starožitnosti, látky, k2.jpgCD, DVD, elektroniku – prosíme, vše funkční a seriózně!
Maminky, nabídněte věci, ze kterých Vaše děti vyrostly, přijďte si je vyměnit. k4.jpg

Dále tu budete mít k dispozici všehochuť z neprodaných zásob prodejny v likvidaci (vše nové!!!): trika, bundy, mikiny, kalhoty pro všechny věkové kategorie, muže i ženy (mimo miminek). Cena: Do 50,-- Kč/kus.
Prosíme všechny zájemce, aby nabízené věci vyprali, očistili, označili jménem a cenou a rovněž si nachystali na papír, označený jménem a telefonem seznam nabídnutých věcí s udanou cenou. Na seznam rovněž uveďte (ke každé položce), co chcete s případně neprodaným zbožím udělat: Charita nebo vrátit? Prosím, ulehčete nám to, poněvadž doba nabízených věcí je dlouhá (10 dnů!) a my musíme být jak při „prodeji“, tak i musíme vykonávat i svou práci. Určitě si všichni uvědomujete časovou i organizační zátěž této akce, nicméně to pro Vaše blaho rádi s Vášou uděláme, jen nám, prosím, trochu pomozte, aby nedošlo ke ztrátám a záměnám nabízených předmětů.
Kdy naskladňovat? Od 14. do 19. května nosit věci: Máte doma někdo z Vás štendr (stojan) na šaty? Doneste si, prosím, i ramínka na šaty – vše v označené tašce, budeme Vám do ní prázdná ramínka a neprodané věci vracet (pokud nebudete chtít darovat charitě).
Bazárek samotný proběhne tedy od 20. do 29. 5. 2015 (v této době se uskuteční v rámci projektu Muzikoterapie Babety Lenhartové, Kreslení II., Feng Shui v podnikání a Čáry máry v kuchyni. Pro dojíždějící: Můžete si před akcemi nebo po nich zboží vybrat, vyzkoušet a odvézt).
Neprodané věci buď: Charita – sběrný box na Kavalcově ulici nebo vrácení, případně jinak dle Vašich dispozic.
Doporučení: v rámci sdílení a návratu financí do Vašich domovů doporučuji nejnižší cenu    1,-- Kč, neboť darovaných předmětů si lidi (bohužel) neváží. Pokud nevynaloží těžce vydřené peníze, ta správná energie se vytrácí.  Takže si udělejte Feng Shui (neboli pořádek) ve skříních a koutech a nezapomeňte: Co máte ve skříni nedotknuté již 2. rokem, to už na sebe nevezmete. Taky se přesvědčte o tom, že ze skříně berete na sebe jen 20% kousků, 80% Vašeho šatníku spí. Probuďte je sdílením s těmi, kteří o ně stojí.