Jdi na obsah Jdi na menu
 


ANKETA NA VOLNOČASOVÉ AKTIVITY

PRO OBYVATELE NAŠEHO REGIONUVážení obyvatelé našeho regionu,

chystáme pro Vás spolu se zajímavými partnery ranní a dopolední volnočasové aktivity, určené zejména lidem, kteří nedisponují volným časem v době pořádání různých odpoledních a večerních kroužků, cvičení, kurzů a podobných aktivit.

 

 
BlueBoard.cz

Pokud máte zájem o ranní aktivity, prosím, přidejte Váš názor k této anketě na náš web: www.danalunakova.cz nebo e-mail: dana.lunakova@seznam.cz, popř. osobně v kanceláři na nám. Míru 1 v Bruntále (1. patro) nebo telefony 554 714 920 mobily: 603 488 553 a 739 651 777. Nezapomeňte na kontakt na sebe, abychom Vás mohli informovat o vývoji plánovaných aktivit.

Ranní aktivity doporučujeme zejména lidem, kteří se z časových důvodů nikam odpoledne nedostanou, podnikatelům a podnikatelkám (obchodníkům, kteří odpoledne poskytují služby pro spoluobčany a na sebe nemají čas), ženám na MD, studentům, třídám všech stupňů škol, důchodcům, nezaměstnaným, ale i zaměstnancům na úřadech s pružnou pracovní dobou atp.

Navrhněte pro tu činnost, kterou jste si vybrali:
- Den, který by Vám vyhovoval,
- která hodina (od - do)
a máte-li eventuelně ještě další náměty, přidáme je do našeho seznamu.

Těšíme se na Vaše náměty a připomínky. Pěkné prázdniny přejí

                                                   Dana Luňáková a Michaela Vršanová

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Test, just a test

oraha, 21. 9. 2018 12:36

Hello. And Bye.

beseda s panem Kolbabou

marcela, 23. 9. 2010 5:50

Paní Luňáková chtěla bych Vám za sebe a dcerku poděkovat za besedou s panem Kolbabou. Bylo to úžasné, nezapomenutelný zážitek, v prosinci jdeme znovu. Mnohokrát dík za krásné pondělní odpoledne.

zpráva

Marcela, 19. 9. 2010 8:54

Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Luňákové, protože tady v Bruntále pro nás širokou veřejnost připravuje spoustu zajímavých akcí. Jsem naprosto nadšená z Vašich stránek p.Luňáková, které nabýzejí v našem malém městě tolik opravdu zajímavých kurzů, besed atd. Jentak dále ať i v Bruntále máme nějakou zajímavou a netradiční kulturu. Marcela

odpověď

Dana Luňáková, 19. 7. 2010 17:58

Ahoj Maruško a Markétko,
moc děkuji za Váš názor. U Marušky - přesně tento záměr jsem pro Vás sledovala.
Pro Markétku: Určitě (pokud o to budeš hodně stát)najdeš na hodinku hodnou paní na hlídání, které třeba cestou zpět nakoupíš. Všichni si zvykáme na novinky v našem systému života a chceme přecesvůj život prožít ve zdraví, smysluplně a barevně.....
Moc děkuji za názor a těším se, až se zase spolu někde potkáme. pěkné prázdniny - Dana

Jásám

Marie Prokešová, 8. 7. 2010 15:22

Děkuji za Váš nápad, moc se mi líbí, protože mám práci převážně v odpoledních a večerních hodinách, moc mne mrzelo, že jsem nemohla být účastna v minulosti různých kurzů a vašich aktivit. Teď pokud se bude dít cokoliv dopoledne , najdu si čas a přijdu mezi Vás.
S pozdravem Marie

Děkuji za názor

Dana Luňáková, 8. 7. 2010 7:08

Ahoj Leňo, jsem ráda, že jsi stejného názoru jako my, kteří denně pracujeme do pozdních nočních hodin a tak se naše tělo mění v neforemnou hmotu! Doufejme, že nás bude více takových, kteří máme zájem nejen o práci, ale také o relax a něco užitečného i prospěšného pro naše těla.
Pěkný den a užij si prázniny, Dana

Konečně!

Lenka K., 7. 7. 2010 18:44

Konečně se děje něco v každou denní hodinu! Moc vítám tuto aktivitu! Snad nebudu sama a tato Vaše příprava nepřijde v niveč!!!! Pěkný večer, hodně úspěchů Leňa