Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anketa - nabídky kurzů

Nechceme pořádat akce pro prázdný sál. Náš projekt vzniknul, aby pokryl přání, tužby a zájmy našich občanů. Chceme, aby lidé přestali pasivně utrácet čas doma u televize. Chceme jim dát šanci zapojit se do kreativní a vzdělávací tvorby. Mají možnost tak seznámit se s podobně založenými lidmi, se kterými si mohou probrat svoje denodenní starosti, posunout se někam dál.

Z povídání si mezi sebou pak vyplývají požadavky účastníků vůči městu, které předáváme na kompetentní místa.

Proto žádáme občany, aby napsali si své požadavky, které se budeme snažit splnit (pokud budou v naší moci). Kalendář akcí pak najdete vždy aktualizovaný na našich stránkách, na stránkách města www.mubruntal.cz, v Kulturním měsíčníku města a za výlohou Informačního střediska na náměstí v Bruntále.

 

Pro inspiraci uvádíme pár Vašich požadavků:

 

 
BlueBoard.cz

 Pokud máte jiné náměty, prosím,

napište nám je (viz. komentáře dole). Děkujeme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tai cchi a Cchi kung

Dana Luňáková, 9. 9. 2010 18:27

Vážení,
v pondělí 6. 9. 2010 jsme začali v SVČ Juventus (dříve DDM) na Dukelské ulici (naproti gymnázia) ranní Tai Chci a Cchi Kung od 7,00 do 8,30 hodin s mistrem Huberem. Byla jsem velmi mile překvapena průběhem a náplní. Cena je rovněž velmi příznivá, proto neváhejte a kdo můžete, přidejte se k nám. Nezáleží ani na věku a ani na pohlaví, budete překvapeni a uspokojeni z této úžasné formy poznávání svého těla! Dana Luňáková