Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. - 10. 1. 2016 - kreslení II

 6.jpgheda-grey-rgb.jpg
(Dům s pečovatelskou službou, Okružní 20, Bruntál – 1. patro)
pořádá

ve dnech sobota 9. až neděle 10. ledna 2016  

       (so 9,00 – 17,00 a ne 9,00 – 16,00 hodin s polední pauzou na oběd)
                                              
Kreslení pravou hemisférou II.7.jpg
 barevné etudy – krajina, objekty, zátiší,
          zlatý řez, míchání barev ...


V tomto kurzu se seznámíte s kresbou objektů, zátiší atp. Naučíte se zobrazovat povrchy nejrůznějších materiálů a předměty z různých úhlů. Hlavním tématem bude zobrazení trojrozměrných předmětů a jejich převod do dvojrozměrného obrazu. Dozvíte se, co je to kompozice, perspektiva, zlatý řez. Budete používat tužku, uhel a pastel.

Kurz kreslení II. navazuje na základní kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou I. Použijeme     a zdokonalíme všechny techniky a vědomosti, které jsme doposud získali. Budeme pokračovat nejen v odstínu jedné barvy (tzv. valér), ale použijeme i barvy jiné, které se naučíme míchat do správného odstínu.

Opět budeme žasnout nad tím, co jsme se vše naučili v základním kurzu. A opět se Vám otevře svět hlubší tvořivosti pomocí kresby, relaxace, kreativity a nových možností, které již máte zvládnuté a které ke svému potěšení i prospěchu dnes již využíváte.
8.jpgNáplň kurzu: Realistická kresba Kreslení pravou mozkovou hemisférou II. – obrazy tužkou, uhlem, rudkou, křídou a pastelem - kompozice, perspektiva, zlatý řez, míchání barev – primární, sekundární, terciální ….
Cena kurzu: 1 290,-- Kč

Přihlášky a informace:
Závaznou přihlášku adresujte na: dana.lunakova@seznam.cz, tel.:603 488 553, Skype a FB: Dana Luňáková, popř. osobně  v kanceláří na ul. Okružní 20 v Domě s pečovatelskou službou Bruntál