Jdi na obsah Jdi na menu
 


24. 5. 2015 - medvídek

m1.jpgheda-grey-rgb.jpgm2.jpg


pořádá kurz Pavlíny Konečné (Praha)
www.PayaCreations.com
v neděli 24. května 2015 od 9,00 hod.

na šití medvídka

v Mezině 76 (u Bruntálu)


Autorský medvídek je 15 cm vysoký a váží 75 g. – tak akorát do ruky. Může sloužit jako sběratelský. Stal se vítězem devátého kola soutěže medvědího klubu a „Medvědem roku 2014“.


Kurz je jednodenní.  Jeho součástí je zatavený střih a tištěný návod s fotografiemi  a schématy.m3.jpg


Pomůcky: Malé nůžky, špendlíky, ruční jehla, dlouhá jehla, kleště na korálky, šídlo, pean nebo něco na obracení a vycpávací vidlička. Pomůcky může lektorka zapůjčit.


Medvídek je pětikloubový, hlavička se přiklání k ramínkům, avšak může mít závlačku na pevnou otáčecí hlavičku. Je ušitý z mohéru (pevná bavlněná látka s mohérovým chlupem), plněný dutým vláknem (kdo bude chtít, může medvídkovi do zadečku nacpat i sklogranulát pro lepší stabilitu). Očka jsou skleněná, nosík, obočí a pusinka jsou vyšívané. Vnitřní strany oušek jsou semišové. Nožky, ručky i hlavička se otáčejí. Červená čepička je z flísu s rolničkami a bambulkou.

Cena kurzu: 650,-/osobu. Pokud máte zájem i o materiál na celého medvídka, je možno objednat a připravit celý balíček za 350,-- Kč (duté vlákno, plyš, klouby, semiš, sklogranulát, atd).

       m4.jpg m5.png m6.jpg

 
Přihlášky a info: Dana Luňáková, e-mail: dana.lunakova@seznam.cz, web: www.danalunakova.cz, www.hedaos.cz, Skype a FB: Dana Luňáková, tel.: 603 488 553

V případě, že jste dojíždějící z daleka, můžeme zajistit ubytování a stravu (není součástí ceny kurzu). Pokud se zúčastníte kurzu na medvídka i v pátek 22. a sobotu 23. 5. 2015, sleva na oba kurzy je 100,-- Kč.

Těšíme se na setkání s Vámi,                                                Pavlínka a Dana